Hareket67

Kaymakam Çorumluoğlu’ndan ALENES ekibine tebrik.

Kaymakam Çorumluoğlu’ndan ALENES ekibine tebrik.   Kdz.Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Teknofest tarafından Gaziantep’te düzenlenen yarışmada finale kalan ALANES ekibini makamında kabul etti. Kaymakamlık basın biriminden konuya ilişkin yapılan açıklama şu şekilde: Teknofest tarafından Gaziantep’ te düzenlenen yarışmaya İnsansız Sualtı Sistemleri kategorisinde İlçemizden katılan ALENES Takımı Enes Halid ÜZÜLMEZ(İstanbul Üniversitesi- Cerrahpaşa /  Elektrik- Elektronik Müh.),Caner KAÇMAZ […]

Kaymakam Çorumluoğlu’ndan ALENES ekibine tebrik.
01 Ekim 2020 - 12:06 'de eklendi.

Kaymakam Çorumluoğlu’ndan ALENES ekibine tebrik.

 

Kdz.Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Teknofest tarafından Gaziantep’te düzenlenen yarışmada finale kalan ALANES ekibini makamında kabul etti.

Kaymakamlık basın biriminden konuya ilişkin yapılan açıklama şu şekilde:

Teknofest tarafından Gaziantep’ te düzenlenen yarışmaya İnsansız Sualtı Sistemleri kategorisinde İlçemizden katılan ALENES Takımı Enes Halid ÜZÜLMEZ(İstanbul Üniversitesi- Cerrahpaşa /  Elektrik- Elektronik Müh.),Caner KAÇMAZ (İstanbul Teknik Üniversitesi/ Makine Müh.) ve Ahmet KULAKSIZ (Ege Üniversitesi)  mücadele vermiştir. Diğer katılımcıların 10 kişilik ekipler tarafından katıldığı yarışmaya öğrencilerimiz ise 3 kişilik ekip ile katılarak ne kadar başarılı olduklarını göstermişlerdir.24 finalistten biri olan ALENES Takımı zorlu yarışma parkurunu tamamlayıp “En Özgün Tasarım” ödülüne layık görülmüştür. 

Sayın Kaymakamımız İsmail ÇORUMLUOĞLU’ nu ziyaret eden öğrencilerimiz İnsansız Sualtı Robotunun tanıtımını yapmış ve aldıkları ödülü paylaşmışlardır. Almış oldukları ödülden dolayı tebriklerini ileten Kaymakamımız bu projelerini daha da geliştirmeleri temennisinde bulunmuş olup, öğrencilerimize başarılar dilemiştir.

 

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER