Hareket67

Kavaklık’taki cinayette gözaltı sayısı 3 oldu

Kavaklık’taki cinayette gözaltı sayısı 3 oldu Kdz.Ereğli Kavaklık Mahallesinde, dün boş bir depoda öldürülen Mesut D. cinayetinde gözaltı sayısı 3’e çıkarken, cinayet şüphelisi Mehmet S.’nin ilk ifadesinde olayı hatırlamadığını söylediği iddia edildi. Şüpheli ölüm olayı ile ilgili olarak yapılan araştırmalarda, maktülün göğüs kısmından kesici alet ile yaralandığı akabinde öldüğü görülmüştü. 1990 doğumlu, Erdemir personeli olan […]

Kavaklık’taki cinayette gözaltı sayısı 3 oldu
11 Ekim 2020 - 16:40 'de eklendi.

Kavaklık’taki cinayette gözaltı sayısı 3 oldu

Kdz.Ereğli Kavaklık Mahallesinde, dün boş bir depoda öldürülen Mesut D. cinayetinde gözaltı sayısı 3’e çıkarken, cinayet şüphelisi Mehmet S.’nin ilk ifadesinde olayı hatırlamadığını söylediği iddia edildi.

Şüpheli ölüm olayı ile ilgili olarak yapılan araştırmalarda, maktülün göğüs kısmından kesici alet ile yaralandığı akabinde öldüğü görülmüştü.

1990 doğumlu, Erdemir personeli olan maktülün faili yakalanmıştı. Cinayete yardım ve yataklık ettiği gerekçesiyle Mehmet S’nin babası ve amcasının da gözaltına alındığı öğrenilirken, 3 kişinin adliyedeki işlemlerinin devam ettiği belirtildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER