Hareket67

Karantinadaydı fenalaştı..

Karantinadaydı fenalaştı.. Kdz. Ereğli’de, ikametinde karantina altında olan bir hastanın, fenalaşarak hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Edinilen bilgiye göre; Kdz.Ereğli İlçesi Bakırlık Köyü, Işıklı Sokak’ta ikamet eden ve karantinada olan 42 yaşındaki erkek hasta S. K.’nın yüksek ateş, mide bulantısı ve halsizlik şikâyetleri üzerine 112 Acil Sağlık ekiplerine haber verildi. Belirtilen adrese gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin […]

Karantinadaydı fenalaştı..
15 Ekim 2020 - 17:32 'de eklendi.

Karantinadaydı fenalaştı..

Kdz. Ereğli’de, ikametinde karantina altında olan bir hastanın, fenalaşarak hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre; Kdz.Ereğli İlçesi Bakırlık Köyü, Işıklı Sokak’ta ikamet eden ve karantinada olan 42 yaşındaki erkek hasta S. K.’nın yüksek ateş, mide bulantısı ve halsizlik şikâyetleri üzerine 112 Acil Sağlık ekiplerine haber verildi. Belirtilen adrese gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından S. K.’nın hastaneye kaldırdığı öğrenildi.

Hatırlanacağı üzere sabah saatlerinde de Yalnızçam köyünden 63 yaşındaki bir bayan hasta da Kovid-19 nedeniyle hayatını yitirmişti. Ereğli’de Kovid-19 nedeniyle yayılımın hızlı artışı dikkatlerden kaçmıyor.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER