Hareket67

Kampanyaya davet için 5. mesaj gelince…

Kampanyaya davet için 5. mesaj gelince… Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, 31 Mayıs Pazar günü akşam üstü saatlerinde, sosyal medya hesabından; ”Biz bize yeteriz Türkiyem” Milli Dayanışma Kampanyasına katılım davetine tepki gösterdi. Tepkisini; ”Kardeşim bu millet birbirine yeter ama bu millet size yetmiyor, yetemez” diyerek verdi. İşte Demirtaş’ın sosyal medya mesajı ve […]

Kampanyaya davet için 5. mesaj gelince…
01 Haziran 2020 - 0:14 'de eklendi.

Kampanyaya davet için 5. mesaj gelince…

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, 31 Mayıs Pazar günü akşam üstü saatlerinde, sosyal medya hesabından; ”Biz bize yeteriz Türkiyem” Milli Dayanışma Kampanyasına katılım davetine tepki gösterdi.

Tepkisini; ”Kardeşim bu millet birbirine yeter ama bu millet size yetmiyor, yetemez” diyerek verdi.

İşte Demirtaş’ın sosyal medya mesajı ve görseli:

Ak Parti Genel Başkanının Covit-19 süreci başladığında, CHP’li Belediyelerin yardım kampanyasının önünü kesip, durdurmak için başlattığı, “ Bizbize yeteriz” kampanyasında bu gün 5. mesaj geldi telefonuma. Kardeşim bu millet birbirine yeter ama “ Bu millet size yetmiyor, yetemez”. Çünkü gözünüz doymuyor kardeşim. Çünkü bağışlarla topladığınız paraların hesabını vermiyorsunuz. Çünkü hiçbir harcamanın hesabını vermiyorsunuz. Daha 15 temmuz şehitlerinin yakınları için toplanan faizi hariç 320 trilyonu( milyon) dağıtmadınız. 2 milyar (2 katrilyon) toplandığını açıkladınız. Ama 2 milyar ın nerelere harcandığını hala açıklamadınız. Biz size yetemeyiz kardeşim. Allah gözünüzü doyursun.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER