Hareket67

K Y A L’den Muhteşem Konser

Kdz Ereğli’de 07/05/2018 tarihinde Atatürk Kültür Merkezi ‘nde bir konser verildi. Mehmet Ali ve Kadri Yılmaz Anadolu Lisesi müzik öğretmeni Miraciye AKTAŞ ve Okul Aile Birliği’nin beraber düzenledikleri konserde öğrenciler yeteneklerini sergiledi. Sadece öğrencilerin verdiği konserde gelenler hoş vakit geçirdiler. İlçe Kaymakamı Nazım MADENOĞLU, İlçe Emniyet Müdürü Ferdi KUYU, Halk Eğitim Müdürü Canan AYAN, Hacı Kadri […]

K Y A L’den Muhteşem Konser
08 Mayıs 2018 - 19:02 'de eklendi.

Kdz Ereğli’de 07/05/2018 tarihinde Atatürk Kültür Merkezi ‘nde bir konser verildi. Mehmet Ali ve Kadri Yılmaz Anadolu Lisesi müzik öğretmeni Miraciye AKTAŞ ve Okul Aile Birliği’nin beraber düzenledikleri konserde öğrenciler yeteneklerini sergiledi. Sadece öğrencilerin verdiği konserde gelenler hoş vakit geçirdiler.

İlçe Kaymakamı Nazım MADENOĞLU, İlçe Emniyet Müdürü Ferdi KUYU, Halk Eğitim Müdürü Canan AYAN, Hacı Kadri Yılmaz’ın kızı hayırsever Zuhal YILMAZ, Okul Müdürü Selçuk ALTIN ve diğer okul müdürlerinin yanı sıra öğrenciler, veliler, okul öğretmenleri ve vatandaşların da katıldığı konserde keyifli saatler yaşandı.

 

 

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER