Hareket67

İYİ PARTİ KONGRESİNDE OLAY SÖZLER..

İYİ PARTİ KONGRESİNDE OLAY SÖZLER.. Kdz.Ereğli İYİ Parti 2. Olağan kongresi bugün yapılıyor. Mevcut Başkan Evrim Balbaloğlu’nun yanı sıra Milletvekili adaylarından Batu Müftüoğlu ve İl Genel Meclis Üyesi Adaylarından Sinan Durdu’da aday oldular. Evrim Balbaloğlu mavi liste ile, Batu Müftüoğlu sarı liste ile, Sinan Durdu ise beyaz listeyle yarışıyor. Divan oluştuktan sonra adaylar birer konuşma […]

İYİ PARTİ KONGRESİNDE OLAY SÖZLER..
29 Şubat 2020 - 15:44 'de eklendi.

İYİ PARTİ KONGRESİNDE OLAY SÖZLER..

Kdz.Ereğli İYİ Parti 2. Olağan kongresi bugün yapılıyor.

Mevcut Başkan Evrim Balbaloğlu’nun yanı sıra Milletvekili adaylarından Batu Müftüoğlu ve İl Genel Meclis Üyesi Adaylarından Sinan Durdu’da aday oldular.

Evrim Balbaloğlu mavi liste ile, Batu Müftüoğlu sarı liste ile, Sinan Durdu ise beyaz listeyle yarışıyor.

Divan oluştuktan sonra adaylar birer konuşma yaptılar. Yapılan konuşmalar, İdlib’ten  gelen şehitler ve yaralılar nedeniyle üçer dakikayla sınırlandırıldı.

Sinan Durdu’nun konuşmasının bir bölümü oldukça ilginçti. Genelde kongreleri olaylı geçen İYİ Parti’de değişen bir şey olmadığını hatırlattı. Konuşmasında kendisinin dışlanmaya çalışıldığının altını çizen Durdu; bir gün önce 15 kişilik partili kendisini darp etmek istediğini ve partiden dışarıya çıkarıldığını söyledi. Ceketinin bu kargaşada gördüğü zararı da katılımcılara gösterdi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER