Reklamı kapat

Reklamı kapat
Hareket67

İtfaiyeden şehir turu

İtfaiyeden şehir turu Kdz. Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, İtfaiye haftası ve İtfaiye Teşkilatının kuruluşun 304. yılı nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenledi. Düzenlenen törenin ardından bugün saat: 16:00 ‘da başlayan itfaiye  araçları ile yapılan şehir turunda vatandaşların tepkisi görülmeye değerdi. Çocukların da ilgisini ve sevgisini kazanan itfaiye erlerimiz,okuma kitapları dağıtarak çocukların  gönüllerinde taht kurdular . Kdz.Ereğli Belediyesi İtfaiye […]

İtfaiyeden şehir turu
28 Eylül 2018 - 19:11 'de eklendi.

İtfaiyeden şehir turu

Kdz. Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, İtfaiye haftası ve İtfaiye Teşkilatının kuruluşun 304. yılı nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenledi. Düzenlenen törenin ardından bugün saat: 16:00 ‘da başlayan itfaiye  araçları ile yapılan şehir turunda vatandaşların tepkisi görülmeye değerdi.

Çocukların da ilgisini ve sevgisini kazanan itfaiye erlerimiz,okuma kitapları dağıtarak çocukların  gönüllerinde taht kurdular .

Kdz.Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürü Muhammet Ali ATEŞ ,bu etkinliği yaparken yanında olan biz Hareket Medya ailesine teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER