Hareket67

İKİ KENT ARASINDA İŞBİRLİĞİ ARTIRILACAK

İKİ KENT ARASINDA İŞBİRLİĞİ ARTIRILACAK Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret etti. Görüşmede iki kent arasındaki işbirliğinin artırılması yönünde karşılıklı görüşler ifade edildi. Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ve ekibini ağırladı. Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin, beraberinde Başkan Yardımcısı Halil Bakkal ve Belediye […]

İKİ KENT ARASINDA İŞBİRLİĞİ ARTIRILACAK
20 Şubat 2020 - 15:12 'de eklendi.

İKİ KENT ARASINDA İŞBİRLİĞİ ARTIRILACAK

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret etti. Görüşmede iki kent arasındaki işbirliğinin artırılması yönünde karşılıklı görüşler ifade edildi.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ve ekibini ağırladı.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin, beraberinde Başkan Yardımcısı Halil Bakkal ve Belediye Meclis Üyesi Mehmet Baki Duvan’la birlikte gerçekleştirdiği ziyarette Kdz. Ereğli Belediye Başkan Yardımcıları Haluk Okur, M.Tayyar Mendeş, Selma Açıkgöz, Oğuz Cömert, Atilla Bulak ve Başkan Danışmanı Atike Önder de hazır bulundu.

Başkan Posbıyık, Köse ve ekibine ziyaretleri için teşekkür etti, “Ekibinizle birlikte Safranbolu’da bu dönem güzel işlere imza atacağınıza yürekten inanıyorum, desteğimiz sizinle beraber, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Köse de “Halil abinin tecrübelerinden istifade ettik. Çok verimli bir toplantı oldu, nazik misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Görüşmede, iki kent arasındaki işbirliğinin geliştirilmesi yönünde görüşler ifade edildi, karşılıklı hediyeler verildi.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER