Hareket67

İHSAN YILMAZ İLKOKULU, EMNİYETTE!..

Kdz. Ereğli İhsan Yılmaz İlkokulu 3/ B sınıfı öğretmeni Zeynel Abidin Bayrak, öğrencileri ve velileri ile Polis Haftasını kutlamak için ilçe emniyet müdürlüğünü ziyaret etti. İhsan Yılmaz İlköğretim Okulu 3/B sınıfı öğretmeni Z. Abidin Bayrak, öğrencileri ve velileri ile polis haftasını kutlamak amacıyla Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Ferdi Kuyu’ yu makamında ziyaret etti. Ziyarette […]

İHSAN YILMAZ İLKOKULU, EMNİYETTE!..
10 Nisan 2019 - 23:39 'de eklendi.

Kdz. Ereğli İhsan Yılmaz İlkokulu 3/ B sınıfı öğretmeni Zeynel Abidin Bayrak, öğrencileri ve velileri ile Polis Haftasını kutlamak için ilçe emniyet müdürlüğünü ziyaret etti.

İhsan Yılmaz İlköğretim Okulu 3/B sınıfı öğretmeni Z. Abidin Bayrak, öğrencileri ve velileri ile polis haftasını kutlamak amacıyla Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Ferdi Kuyu’ yu makamında ziyaret etti.

Ziyarette Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Ferdi Kuyu, çocuklarla yakından ilgilenerek ikramlarda bulundu. Öğrenciler emniyet müdürü Kuyu’ya şiir okuyup resim hediye ettiler. Ardından emniyeti gezen çocuklar, Emniyet Müdürü ve tüm polis teşkilatına karanfil dağıttı. Bu durumdan oldukça memnun kalan öğrenciler polis olmak istediklerini söyleyerek unutulmaz bir gün yaşadı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER