Hareket67

İHSAN YILMAZ 4/E SINIFI ÖĞRENCİLERİNİN MEZUNİYET COŞKUSU..

Kdz. Ereğli İhsan Yılmaz İlköğretim Okulu  4/E Sınıf öğrencileri tarafından mezuniyet balosu düzenlendi. Kdz. Ereğli Mühendisler Derneği’nde düzenlenen mezuniyet balosu etkinliğine, öğrenciler, velileri ile katıldılar. 30 Nisan Pazartesi günü saat 11.00 ile 17.00 saatleri arasından bir araya gelen öğrenciler, mezuniyet coşkusu yaşarken, aileler ise çocuklarının sevincine ortak oldular. Mezuniyet Balosunda konuşma yapan sınıf öğretmeni Şule […]

İHSAN YILMAZ 4/E SINIFI ÖĞRENCİLERİNİN MEZUNİYET COŞKUSU..
01 Mayıs 2018 - 15:36 'de eklendi.

Kdz. Ereğli İhsan Yılmaz İlköğretim Okulu  4/E Sınıf öğrencileri tarafından mezuniyet balosu düzenlendi.

Kdz. Ereğli Mühendisler Derneği’nde düzenlenen mezuniyet balosu etkinliğine, öğrenciler, velileri ile katıldılar.

30 Nisan Pazartesi günü saat 11.00 ile 17.00 saatleri arasından bir araya gelen öğrenciler, mezuniyet coşkusu yaşarken, aileler ise çocuklarının sevincine ortak oldular.

Mezuniyet Balosunda konuşma yapan sınıf öğretmeni Şule Babuççular, öncelikle baloya katılan tüm velilere teşekkür etti.

Babuççular konuşmasında şunları söyledi;

“Hatırlasanız 4 yıl önce bu yavrularımızı küçücükken bana emanet etmiştiniz. 4 yıl boyunca gücümün yettiği kadar, kendi çocuğum gibi gücümün sonuna kadar, en iyi şekilde eğitim öğretim vermeye çalıştım. Onlar benim gözümün nuru ve benim bebeklerim. Artık bu bebeklerimi sizlere emanet ediyorum. İnşallah yolunuz açık olur, başarılarınız daim olur. Çocuklarımızın şu kırmızı halılarda, daha iyi makamlar için yürüdüğünü görürüz. Dünyaya getirmesem de onlar benim çocuklarım. 4 yıl aynı havayı teneffüs ettim.  Aynı sevinçleri, aynı üzüntüleri yaşadım. Hepinizin yolu açık olsun. Hepinizi çok seviyorum.”

Babuççular’ın konuşmasının ardından çalan müziklerle öğrenciler ve veliler gönüllerince eğlendiler.

Minik öğrenciler, üzerinde fotoğrafları olan pastayı kestiler ve kep attılar. Fotoğraf çekiminin ardından balo sona erdi.

 

 

 

  

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER