Hareket67

İHBARLAR ÖDÜLLENDİRİLECEK..

Tüm Türkiye’de, terörle mücadeleye destek olmak amacıyla yapılacak olan ihbarların ödüllendirileceğini bildirdi. Zonguldak İl Basından yapılan açıklamada, terörle mücadele kanunu kapsamına giren suçların önlenmesine, aydınlatılmasına yardımcı olanların, ve suç faillerinin yakalanmasını sağlayanların kimliğinin gizli tutulacağı belirtildi. Açıklamada ihbarların, yazılı, sözlü, veya elektronik ortamda emniyet/jandarma terörle mücadele birimleri ve diğer güvenlik birimlerine yurtdışında elçilik, konsolosluk ve […]

İHBARLAR ÖDÜLLENDİRİLECEK..
08 Mayıs 2018 - 14:19 'de eklendi.

Tüm Türkiye’de, terörle mücadeleye destek olmak amacıyla yapılacak olan ihbarların ödüllendirileceğini bildirdi.

Zonguldak İl Basından yapılan açıklamada, terörle mücadele kanunu kapsamına giren suçların önlenmesine, aydınlatılmasına yardımcı olanların, ve suç faillerinin yakalanmasını sağlayanların kimliğinin gizli tutulacağı belirtildi.

Açıklamada ihbarların, yazılı, sözlü, veya elektronik ortamda emniyet/jandarma terörle mücadele birimleri ve diğer güvenlik birimlerine yurtdışında elçilik, konsolosluk ve dış temsilcilere tüm yurtta telefonla 155, 156 ve 140 hatlarına yapılabileceği kaydedildi.

Kırmızı liste 4 milyona, mavi liste 1.5 milyona, yeşil liste 1 milyona, turuncu liste 600 bine ve gri liste ise 300 bin tl’ye kadar varan ödül kapsamına giriyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER