Hareket67

Hareket Medya 5. yaşına girdi.

Hareket Medya 5. yaşına girdi. Kdz.Ereğli’de basın yayın sektöründe hizmet veren Hareket Medya yayın grubu olarak 4 yılımızı bitirdik, Nisan ayı içerisinde 5. Yılımıza girdik. Haftalık baskı gazeteciliği olarak başladığımız sektörde, geçtiğimiz sene bünyemize Trend Ereğli ismiyle, sektörel ekonomi dergisini ekledik. Şimdilik 3 aylık periyotlarla çıkan Trend Ereğli Dergisinin, 2020 yılı itibariyle de 2 aylık […]

Hareket Medya 5. yaşına girdi.
29 Nisan 2019 - 15:20 'de eklendi.

Hareket Medya 5. yaşına girdi.

Kdz.Ereğli’de basın yayın sektöründe hizmet veren Hareket Medya yayın grubu olarak 4 yılımızı bitirdik, Nisan ayı içerisinde 5. Yılımıza girdik.

Haftalık baskı gazeteciliği olarak başladığımız sektörde, geçtiğimiz sene bünyemize Trend Ereğli ismiyle, sektörel ekonomi dergisini ekledik. Şimdilik 3 aylık periyotlarla çıkan Trend Ereğli Dergisinin, 2020 yılı itibariyle de 2 aylık periyotlarla çıkmasını hedefliyoruz. Gazetemizi renkli kuşe baskı yaparak aylık periyota çektik. 

İnternet sitesi olarak,  www.hareket67.com üzerinden yayın yapıyoruz.

Sosyal medya üzerinden yaptığımız canlı yayınlar oldukça ilgi gördü. Bunun da devamı gelecek.

Geçtiğimiz ay, 2 seneyi aşkındır istikrarlı bir şekilde dergi yayıncılığı yapan, Sibel Bozkurt’un yönetimindeki Elma Dergisi grubuyla birleşme kararı aldık. Birleşmenin ilk ürünü olarak ‘Elma Şekeri’ isimli bir çocuk dergisi çıkardık.

Artık bünyemizde; 1 internet sitesi, 1 gazete, 3 dergi bulunuyor. Bunun yayında da canlı yayınlar için alt yapı çalışmalarımız devam ediyor. Sizlere daha kaliteli hizmet etmek için çabalıyoruz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER