Hareket67

HALİL POSBIYIK İLE HALK HAREKETİ TARİH YAZDI…

31 Mart yerel seçimlerinde en yakın rakibine 11 bin oy fark atarak tarih yazan ve 5 yıllık aranın ardından bir kez daha Kdz. Ereğli Belediye Başkanlığına seçilen Halil Posbıyık adına “video klip” hazırlandı. “Teşekkürler Ereğli” başlığı ile seçim sürecini anlatan “video klip” te şu ifadeler kullanıldı. “Doğduğu topraklara aşık, memleketine hizmet için hayatını adamış Halil […]

HALİL POSBIYIK İLE HALK HAREKETİ TARİH YAZDI…
12 Nisan 2019 - 13:20 'de eklendi.

31 Mart yerel seçimlerinde en yakın rakibine 11 bin oy fark atarak tarih yazan ve 5 yıllık aranın ardından bir kez daha Kdz. Ereğli Belediye Başkanlığına seçilen Halil Posbıyık adına “video klip” hazırlandı.

“Teşekkürler Ereğli” başlığı ile seçim sürecini anlatan “video klip” te şu ifadeler kullanıldı.

“Doğduğu topraklara aşık, memleketine hizmet için hayatını adamış Halil Posbıyık Ereğli halkıyla omuz omuza unutulmayacak bir destan yazdı. Hangi düşünceden olursa olsun dokunduğu her omuz ona destek verdi. Çünkü o halkın adayıydı. Tüm çıkar gruplarının karşısında duran Halil Posbıyık yalnız değildi. Arkasında liderlerini 5 yıldır hasretle bekleyen Ereğli halkı vardı. İnanmış bir halk ve onların liderinin önünde hiçbir gücün durma şansı yoktu. Hiç kimse halkın iradesine karşı duramadı duramazdı. Halil Posbıyık’la halk hareketi tarih yazdı.” 

Teşekkürler Ereğli…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER