Hareket67

Güzel haberlerimiz var..

Güzel haberlerimiz var.. Bildiğiniz üzere Kdz.Ereğli’de yaklaşık 3 senedir dergi sektöründe istikrarlı bir şekilde yayın yapıyorum. Hareket Medya ile beraber iş birlikteliğimizi kurduk. Şimdi bir gazetemiz, 3 dergimiz, bir internet televizyonumuz ve bir de internet haber portalımız var. Ereğli’nin tek çocuk dergisi ve tek ekonomi dergisini biz çıkarıyoruz. Çocuk dergisinin adı Elma Şekeri. Ekonomi dergisinin […]

Güzel haberlerimiz var..
30 Temmuz 2019 - 16:55 'de eklendi.

Güzel haberlerimiz var..

Bildiğiniz üzere Kdz.Ereğli’de yaklaşık 3 senedir dergi sektöründe istikrarlı bir şekilde yayın yapıyorum. Hareket Medya ile beraber iş birlikteliğimizi kurduk. Şimdi bir gazetemiz, 3 dergimiz, bir internet televizyonumuz ve bir de internet haber portalımız var.

Ereğli’nin tek çocuk dergisi ve tek ekonomi dergisini biz çıkarıyoruz. Çocuk dergisinin adı Elma Şekeri. Ekonomi dergisinin adı Trend Ereğli. Kültür Sanat  Aktüalite dergisinin adı Elma.

Bu iş birlikteliği sayesinde, çok güzel bir yerde ve harika bir ofis bulduk. 3 katlı Konak İşhanını tuttuk. Birinci katta dergileri ben organize ediyorum. İkinci katta gazete ve internet haber portalının organizesini Engin Pınar yapıyor. Üçün katı da stüdyo olarak tasarladık. Çok yakında canlı yayınlarımız başlayacak. E TV stüdyosunda güncel sorunlar, yerel ve ulusal bazda programlar yapılacak.

Hareket Zamanı programını geçen sene çok sevdiniz. Engin Pınar’ın hazırlayıp sunduğu Hareket Zamanı bu sezonda da devam edecek.  Bunun yanında Engin Pınar ile beraber hazırlayıp sunacağımız;  ‘’Sağlı-Sollu’’ isimli yeni bir program daha hazırlanacak. 

Bu ay ki köşe yazımızda işimizle ilgili bilgileri size aktardıktan sonra temmuz ayının başlarında düzenlenen 21. Sevgi Barış Dostluk Festivali hakkında düşüncemizi aktarmaya çalışalım.  

Kdz.Ereğli’de, Temmuz ayını güzel yapan sanırım Sevgi, Barış , Dostluk festivali oldu. Ereğli halkı festivali özlemiş. Bunu festival alanını mesleki olarak takip ettiğimizde gördük. Eğlenmeye, gülmeye ihtiyacı varmış insanımızın. Hemen hemen sorunsuz bir organizasyon yapıldı. Günlerce festival için emek harcandı. Programlar hazırlandı, sanatçılar şehrimize geldi, halkın rahat hareket etmesi için düzenlemeler yapıldı.

Şunu ifade etmeliyim: 21. Sevgi Barış Dostluk Festivali, 3 güne sığmayacak kadar fazla etkinliklere sahipti. Sanırım bu festivali bir haftaya yaymakta var. Hem etkinliklere vatandaşların katılımını artırmak hem de esnafımız bu festival zamanlarında yüzünün gülmesinin artırmak için bu süreyi genişletmekte fayda var diye düşünüyorum.

Yaklaşan Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. İyi bayramlar..

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER