Hareket67

GÜNDÜZ EĞİTİM, AKŞAM KONSER..

Türk Telekom’un, Teknoloji Seferberliği kapsamında Türkiye’yi dolaşacak olan Gezici Eğitim Tırı Kdz. Ereğli’ye geldi. Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, kadınlara yönelik teknoloji seferberliğinin ikincisini başlattı. Teknoloji Seferberliği kapsamında Türkiye’yi dolaşacak olan Gezici Eğitim Tırı’nda toplam 24 ilde 34 farklı noktada kadınlara teknoloji eğitimi veriliyor. Eğitimlerde kadınlara internet ve mobil uygulamalar içerisinde […]

GÜNDÜZ EĞİTİM, AKŞAM KONSER..
02 Mayıs 2018 - 16:38 'de eklendi.

Türk Telekom’un, Teknoloji Seferberliği kapsamında Türkiye’yi dolaşacak olan Gezici Eğitim Tırı Kdz. Ereğli’ye geldi.

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, kadınlara yönelik teknoloji seferberliğinin ikincisini başlattı.

Teknoloji Seferberliği kapsamında Türkiye’yi dolaşacak olan Gezici Eğitim Tırı’nda toplam 24 ilde 34 farklı noktada kadınlara teknoloji eğitimi veriliyor. Eğitimlerde kadınlara internet ve mobil uygulamalar içerisinde başta sosyal medya olmak üzere günlük hayatı kolaylaştıran uygulamalar, E-Devlet platformlarının kullanımı ve internetten alışveriş gibi konular anlatılıyor.

2018 yılının ilk çeyreğinde, Türk Telekom tarafından tüm Zonguldak ilini içerecek şekilde yürütülen aktif paylaşım pilot projesinde saha konsolidasyonu ve şebeke yaygınlaştırma çalışmalarının başarılı sonuçlarını ve LTE mobil kapsama alanındaki artışı da kutlanıyor.

 

MURAT DALKILIÇ KONSER VERECEK..

Seferberlik kapsamında ünlü sanatçı Murat Dalkılıç, 2 Mayıs Çarşamba (bugün) akşamı Ereğli Sahil Bandı Ofis yolu üzerinde konser verecek. Konser 20.30’da başlayacak.

 

YARIN DEVREK’TE..

Gezici Eğitim Tırı, 3 Mayıs Perşembe günü ise Devrek’te eğitim verecek.

 

Eğitimlere katılmak için…
Eğitimlere katılmak isteyen kadınlar turktelekom.com.tr’den kayıt oluşturabilir* veya 0553 925 3939 ve 0553 926 3939 numaralı rezervasyon hatlarını arayabilecekler. Türk Telekom “Şimdi Senin Zamanın” diyerek www.seninzamanin.com adı altında kadınlara özel bir portal oluşturdu. Sağlıklı yaşam ve beslenme ipuçlarının yer aldığı portalde, annelere yönelik öneriler, pratik yemek tarifleri ve kültürel etkinlikler de yer alıyor. Portalde ayrıca kadınların bulundukları ildeki etkinliklerden haberdar olmaları için özel etkinlik takvimi de yer alıyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER