Hareket67

Geleneksel iftarı bu sene öğrenci yurdunda verdi..

Geleneksel iftarı bu sene öğrenci yurdunda verdi.. Kdz. Ereğli’li İş Adamı, Adak Yapı İnşaat’ın sahibi Selami Adakoğlu, 24 Mayıs Perşembe akşamı, artık geleneksel hale gelen bir iftar yemeği daha verdi. İş dünyasını bir araya getiren iftar, Kepez Mahallesindeki Yıldız Öğrenci Yurdunda verildi. 11 senedir her Ramazan’da, iş dünyasının tanıdık simalarına ve çalışanlarına iftar veren Selami […]

Geleneksel iftarı bu sene öğrenci yurdunda verdi..
24 Mayıs 2018 - 22:58 'de eklendi.

Geleneksel iftarı bu sene öğrenci yurdunda verdi..

Kdz. Ereğli’li İş Adamı, Adak Yapı İnşaat’ın sahibi Selami Adakoğlu, 24 Mayıs Perşembe akşamı, artık geleneksel hale gelen bir iftar yemeği daha verdi.

İş dünyasını bir araya getiren iftar, Kepez Mahallesindeki Yıldız Öğrenci Yurdunda verildi.

11 senedir her Ramazan’da, iş dünyasının tanıdık simalarına ve çalışanlarına iftar veren Selami Adakoğlu, bu sene de geleneği bozmadı. Bu seneki iftarı öğrenci yurdunda vererek Yıldız Öğrenci Yurdu öğrencileri, personeli ve hocalarının da aralarında bulunduğu yaklaşık 200 kişilik iftar yemeği öncesinde Kuran-ı Kerim Tilaveti okundu, dualar edildi.

Selami Adakoğlu ve yakın çalışma arkadaşları misafirlerini girişte karşıladılar.

İftar sonrasında fikirlerini aldığımız Adakoğlu; ‘’11 senedir geleneksel hale getirdiğimiz iftar soframızı şükürler olsun ki, bu sene de gerçekleştirmek nasip oldu. Allah izin verirse bundan sonraki senelerde de bu geleneği sürdürmeye çalışacağız. Tekraren iftarımıza katılan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER