Reklamı kapat

Reklamı kapat
Hareket67

GELECEĞİN SPORCU MİNİKLERİ SEÇİLİYOR…

TC. Gençlik ve Spor Bakanlığı ve TC. Milli Eğitim Bakanlığı iş birliği ile yapılan Türkiye Sportif  Yetenek Taraması  ve  Spora Yönlendirme Projesi  kapsamında yapılan öğrenci  taraması  İhsan Yılmaz İlkokulu, Ormanlı İlkokulu ve Sinitli İlkokulu  3. Sınıf öğrencileri arasında yapıldı. İl genelinde 7300 öğrenci,Ereğli genelinde 2382 öğrencinin katıldığı taramada 8 parkurdan geçen öğrenciler neşeli dakikalarda yaşadı.Boy […]

GELECEĞİN SPORCU MİNİKLERİ SEÇİLİYOR…
11 Ekim 2018 - 17:00 'de eklendi.

TC. Gençlik ve Spor Bakanlığı ve TC. Milli Eğitim Bakanlığı iş birliği ile yapılan Türkiye Sportif  Yetenek Taraması  ve  Spora Yönlendirme Projesi  kapsamında yapılan öğrenci  taraması  İhsan Yılmaz İlkokulu, Ormanlı İlkokulu ve Sinitli İlkokulu  3. Sınıf öğrencileri arasında yapıldı.

İl genelinde 7300 öğrenci,Ereğli genelinde 2382 öğrencinin katıldığı taramada 8 parkurdan geçen öğrenciler neşeli dakikalarda yaşadı.Boy ,kilo,kulaç ölçümü,sıçrama ,sürat koşusu,el pençe vb. yapılan çalışma sonucu yeteneği tespit edilen öğrencilerin aileleri bilgilendirilerek yetenekleri olduğu alanda yetiştirmeleri sağlanacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER