Hareket67

GAZETECİLERDEN BAŞKAN POSBIYIK’A TEŞEKKÜR

YEREL GAZETE SATIŞ STANTLARI HİZMETTE Kdz. Ereğli Belediyesi, okuyucuların yerel gazeteye daha rahat ulaşabilmesi için 2 ayrı yerel gazete satış standını hizmete sundu, Gazeteciler Başkan Posbıyık’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Kdz. Ereğli Belediyesi, şehir merkezindeki Anıt Büfe ve Emniyet karşısı Meşhur Büfe’de yerel gazete satış standını hizmete açtı. Okuyucuların yerel gazetelere daha rahat ulaşabilmesi ve yerel […]

GAZETECİLERDEN BAŞKAN POSBIYIK’A TEŞEKKÜR
22 Ocak 2020 - 15:51 'de eklendi.

YEREL GAZETE SATIŞ STANTLARI HİZMETTE

Kdz. Ereğli Belediyesi, okuyucuların yerel gazeteye daha rahat ulaşabilmesi için 2 ayrı yerel gazete satış standını hizmete sundu, Gazeteciler Başkan Posbıyık’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Kdz. Ereğli Belediyesi, şehir merkezindeki Anıt Büfe ve Emniyet karşısı Meşhur Büfe’de yerel gazete satış standını hizmete açtı.

Okuyucuların yerel gazetelere daha rahat ulaşabilmesi ve yerel gündemi takip edebilmeleri amacıyla ‘Kdz. Ereğli Belediyesi Yerel Gazete Satış Stantı’ hizmete girdi. Yerel gazete stantları çevre ilçelerdeki yerel gazetelere de hizmet verecek.

GAZETECİLERDEN BAŞKAN POSBIYIK’A TEŞEKKÜR

Ereğli’de görev yapan gazeteciler Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı makamında ziyaret ederek çiçek takdiminde bulundular.

Yerel basına katkıları için Başkan Posbıyık’a teşekkür eden gazeteciler, Ereğli’nin çok daha iyi noktalara geleceğine inandıklarını belirttiler.

Gazetecilere ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Posbıyık, “Yerel basına olan desteğimiz her zaman sürecek” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER