Hareket67

Fota açık açık söyledi..

Fota açık açık söyledi.. CHP İlçe Başkanı İsmail Fota, 26 Eylül 2019 Perşembe akşamı, Hareket Medyanın E TV stüdyosunda canlı yayına katıldı. Hareket Medya İmtiyaz Sahibi Engin Pınar’ın hazırlayıp sunduğu Hareket Zamanı programına katılan CHP Ereğli İlçe Başkanı İsmail Fota, açık ve net olarak sorulan sorulara aynı açıklıkla cevaplar verdi. KONGRE YİNE İPTAL OLUR.. CHP […]

Fota açık açık söyledi..
27 Eylül 2019 - 15:11 'de eklendi.

Fota açık açık söyledi..

CHP İlçe Başkanı İsmail Fota, 26 Eylül 2019 Perşembe akşamı, Hareket Medyanın E TV stüdyosunda canlı yayına katıldı.

Hareket Medya İmtiyaz Sahibi Engin Pınar’ın hazırlayıp sunduğu Hareket Zamanı programına katılan CHP Ereğli İlçe Başkanı İsmail Fota, açık ve net olarak sorulan sorulara aynı açıklıkla cevaplar verdi.

KONGRE YİNE İPTAL OLUR..

CHP Ereğli’nin ağırlıkla konuşulduğu programda haber manşeti Başkan Fota’dan geldi.

Kendisine sorulan; ‘’Neriman Hanım olağan kongrede tekrar aday olur da kazanırsa ne olur?’’ sorusuna şu cevabı verdi. ‘’ben de aynı soruyu Sayın Oğuz Kaan Salıcı’ya sordum. Bana verdiği cevap, ‘kongre yine iptal olur’ oldu.

 EKİP HAREKETİ DIŞINDA HAREKET ETMEM

Bir diğer soruda olağan kongrede kendisinin aday olup olmayacağı sorusu idi. Buna da; ‘’ İsmail şu anda ilçe başkanıdır. Biz bir ekip olarak görevdeyiz. Zamanı geldiğinde arkadaşlarımızla görüşürüz. Ben ekip dışında hareket eden bir insan değilim. Arkadaşlarımız ne derse onu yaparım.’’ Diyerek cevap verdi.

Bunun dışında da birçok soruyu cevaplandıran Fota, genel merkez kongresinin tarihi netleştiğinde il-ilçe-beldedeki durumlar belli olacak dedi. Bir diğer konu ise mutlaka delege seçimlerinin yapılacağı idi. Ayrıca; ‘işçinin ekmeğiyle oynanmaması gerekir’ ifadesini de kullandı.

CHP Ereğli İlçe Başkanı İsmail Fota’nın konuk olduğu programı izlemek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Bu linki tıkladığınızda canlı yayınlanan programın tamamını izleyebilirsiniz..
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER