Hareket67

EYLEM BEY AÇIKLAMALI / MERVE KIR’I ÇOK BEĞENDİM

EYLEM BEY AÇIKLAMALI / MERVE KIR’I ÇOK BEĞENDİM Kdz.Ereğli bugün Korona Virüsü ile ciddi bir şekilde tanıştı. ‘’Çin nere, Ereğli nere’’ anlayışında ve ‘’sadece başka yerlerde olur’’ diye düşündüğümüz birçok şey Ereğli’de de oluyor. Bunu bir kere de Korona Virüsü olayında gördük. Virüsün ihtimali bile vatandaşı ne kadar tedirgin etti hep beraber gördük. Umarım bu […]

EYLEM BEY AÇIKLAMALI / MERVE KIR’I ÇOK BEĞENDİM
26 Şubat 2020 - 23:33 'de eklendi.

EYLEM BEY AÇIKLAMALI / MERVE KIR’I ÇOK BEĞENDİM

Kdz.Ereğli bugün Korona Virüsü ile ciddi bir şekilde tanıştı. ‘’Çin nere, Ereğli nere’’ anlayışında ve ‘’sadece başka yerlerde olur’’ diye düşündüğümüz birçok şey Ereğli’de de oluyor. Bunu bir kere de Korona Virüsü olayında gördük.

Virüsün ihtimali bile vatandaşı ne kadar tedirgin etti hep beraber gördük. Umarım bu virüs Ereğli’ye bir zarar vermez. Ancak hızla yayılan bir virüs olması Zonguldak’ı bir anda karantina bölgesi ilan edilmeye götürebilir. Ciddi bir meselemiz var. Çok dikkatli olunmalı ve gereken açıklamalar sık sık yapılmalıdır.

Eylem Bey, bence açıklama yapmalı.   

CHP Ereğli İlçe Başkanı Eylem Ertuğrul hakkında son günlerde ayyuka çıkmış iddialar var biliyorsunuzdur. FETÖ’den dolayı soruşturma geçirdiğine dair. Bu duyumlar yeni bir şey değildi. Önceden de vardı.

Biz kurum olarak, bilgimiz olduğu halde, bu konuya hiç girmedik. Bir insanın hayatını bir anda karartabilecek bir hamle yapmak, elde kesin bilgiler yoksa çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Artık söylentiler ayyuka çıktığına göre CHP İlçe Başkanı Eylem Ertuğrul’un konuya ilişkin bir açıklaması yapması gerekir.

Eğer soruşturma geçirdiyse, yurt dışı çıkış yasağı varsa (kalktığına dair söylenti de var), malına mülküne tedbir konulduysa, soruşturmanın sonuçlarını kendisi açıklarsa daha doğru olur diye düşünenlerdenim. Tercih elbette kendisinindir.

Böyle bir şey hiç yoksa da hukuki olarak gereğini yapmalıdır.

Her şartta siyaseten kendisini zor günlerin beklediği aşikardır. Eylem Bey atamanın sonrasında ilk olarak bizim canlı yayınımıza çıkmıştı. O zamanlar da bu gibi söylentiler vardı. Keşke ilk canlı yayına çıktığında bu konuya değinseydi. Gerçek ne ise anlatsaydı. Bugün bu kadar zor durumda kalmazdı diye düşünüyorum.

Kendisine açıktan davetimiz olsun. Cevap hakkı kutsallığına inancımızdan dolayı kendisi hakkında yazılan-çizilen FETÖ soruşturmasına cevap vermek adına ekranlarımızın açık olduğunu ifade edelim.

AK Parti’de Çakır sonrası..

Bildiğiniz üzere AK Parti’de Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, ani bir karar ile yapılacak olan kongrede aday olmayacağını duyurdu. Ereğli’de şimdi herkesin aklında bir isim var. Parti içinde her grubun bir ilçe başkanı çıkarma isteği var. Siyaseten bunlar doğal şeyler diyebiliriz. Bakalım hangi grup bir ilçe başkanı çıkarmayı başarabilecek.

Alaplı’da da geçtiğimiz hafta sonu bir kongre yaşandı. Adaylardan birisinin listesindeki üst kurul yedek sayısındaki 3 kişilik fazlalığı sorun oldu ve o liste kabul edilmedi. Siyasi partiler genel merkezlerine karşı çıkacak adaylara karşı pek sıcak bakmazlar. Alaplı’da da yaşanan bu oldu.

Merve Kır’ı çok beğendim..

Geçtiğimiz gün, CHP Zonguldak Kadın Kolları Başkanlığı için aday olan Merve Kır beraberinde çalışma arkadaşlarıyla, Ereğli ziyaretleri kapsamında ve tanışmak üzere ofisimize geldi. Kendilerini Sibel Bozkurt Hanım ile ağırlama fırsatı bulduk. Kısa bir süre sohbet etme imkanı bulduğumuz Merve Hanım, bana göre CHP siyasetinde olması gereken bir profil. Ben siyaseti 1991 yılından itibaren aktif olarak takip ederim. Eğer bariz bir hata yapmazsa, CHP’ nin Zonguldak siyasetinde olması gereken bir hanımefendi. Ben çok beğendim. Başarılı olacağına da inanıyorum.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 2 Yorum )

 • Mustafa arslan ;

  Hareket medya
  Eylem için yazdıkların ne kadar karalayıcı
  Kimin kalemisin bilmiyorum ama satılmışsın
  Yazından belli
  Biraz kaliteli olun

  27 Şubat 2020 00:13

  Warning: Illegal string offset 'max_depth' in /var/www/vhosts/istanbulappleservis.com/hareket67.com/domains/hareket67.com/public_html/wp-content/themes/thehaberv2/functions.php on line 530
  • Haberci Ereğli ;

   Mustafa Arslan, okuduğunu anlamak ile ilgili sorunun var. Bu sorununu çözmelisin önce. İstersen bu yazıyı Eylem Ertuğrul ile birlikte oku. Belki sana bir faydası olur. ”Kimin kalemisin bilmiyorum ama satılmışsın ” benim kalemimi satın alacak bir babayiğit daha dünyaya gelmedi.. Karakter meselesine gelince, yazdıklarına göre bunu bana söyleyebilecek bir karaktere sahip olmadığın belli.

   27 Şubat 2020 01:42

   Warning: Illegal string offset 'max_depth' in /var/www/vhosts/istanbulappleservis.com/hareket67.com/domains/hareket67.com/public_html/wp-content/themes/thehaberv2/functions.php on line 530