Hareket67

Ereğli TSO’dan 2. İftar

Ereğli TSO’dan 2. İftar Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası dün akşam 2, 3, 4 ve 7. grupların dahil olduğu iftar programından sonra bugün de 1,5 ve 6. grupların dahil olduğu yeni bir iftar organizasyonu düzenledi. “Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeği organizasyonuyla, 1.nci Meslek Grubu (Gıda), 5. Meslek Grubu […]

Ereğli TSO’dan 2. İftar
24 Mayıs 2018 - 22:06 'de eklendi.
Ereğli TSO’dan 2. İftar

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası dün akşam 2, 3, 4 ve 7. grupların dahil olduğu iftar programından sonra bugün de 1,5 ve 6. grupların dahil olduğu yeni bir iftar organizasyonu düzenledi.

“Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeği organizasyonuyla, 1.nci Meslek Grubu (Gıda), 5. Meslek Grubu (parakende), 6.Meslek Grubu (Hizmet) üyeleri ile İftar yemeğinde bir araya geldi.

Site Klüp (YÖNDER)’de düzenlenen İftar yemeğine, Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş,  Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ahmet Türk, Serdar Bakkaloğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Tasin Tanyıldız, Kadir Çaygeç, Mevlüt Özdemir ve Özgür Erdoğan, Meclis Başkan Yardımcıları Salih Topaloğlu, Taha Kuyumcuoğlu, Meclis Üyeleri İzzet Dertli, Suat Keleş, Mahir Akbaba, Cenk Koşun; Meslek Komite Başkanları, Meslek Komite Üyeleri  ve çok sayıda üyeden oluşan davetli topluluğu katıldı.

Kdz.Ereğli TSO Yetkilileri iftar programına katılan konukları kapıda karşıladı, tek tek masaları dolaşarak tüm üyelere yakından ilgi gösterdiler. İftar yemeğinin ardından dualar edildi ve Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş konuşmalarını yapmak üzere kürsüye davet edildi.

Başkan Keleş yaptığı konuşmada tüm misafirleri selamlayarak teşriflerinden dolayı teşekkür etti, birlik beraberlik mesajları vererek konuşmasını tamamladı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER