Hareket67

EREĞLİ TSO İFTAR ORGANİZASYONU DÜZENLEDİ..

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası tarafından iftar organizasyonu düzenlediği bildirildi. Ereğli TSO’dan konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar kaydedildi; “Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeği organizasyonuyla, 2’nci Meslek Grubu (İmalat), 3’ncü Meslek Grubu (İnşaat), 4’ncü Meslek Grubu (Nakliye) ve 7’nci Meslek Grubu (Sac Ticareti) üyeleri ile İftar yemeğinde bir araya […]

EREĞLİ TSO İFTAR ORGANİZASYONU DÜZENLEDİ..
24 Mayıs 2018 - 12:54 'de eklendi.

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası tarafından iftar organizasyonu düzenlediği bildirildi.

Ereğli TSO’dan konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar kaydedildi;

“Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeği organizasyonuyla, 2’nci Meslek Grubu (İmalat), 3’ncü Meslek Grubu (İnşaat), 4’ncü Meslek Grubu (Nakliye) ve 7’nci Meslek Grubu (Sac Ticareti) üyeleri ile İftar yemeğinde bir araya geldi. Eski Bağlık Restoran’ da düzenlenen İftar yemeğine, Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş,  Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ahmet Türk, Serdar Bakkaloğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Tasin Tanyıldız, Kadir Çaygeç, Mevlüt Özdemir ve Özgür Erdoğan, Meclis Başkan Yardımcıları Salih Topaloğlu, Taha Kuyumcuoğlu, Meclis Üyeleri İzzet Dertli, Suat Keleş, Mahir Akbaba, Cenk Koşun; Meslek Komite Başkanları, Meslek Komite Üyeleri  ve çok sayıda üyelerimizden oluşan davetli topluluğu katıldı.

Kdz.Ereğli TSO Yetkilileri iftar programına katılan konukları kapıda karşıladı, tek tek masaları dolaşarak tüm üyelere yakından ilgi gösterdiler. İftar yemeğinin ardından Dua ‘lar edildi ve Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş konuşmalarını yapmak üzere kürsüye davet edildi.

Başkan Arslan Keleş yaptığı konuşmasında tüm misafirleri selamlayarak teşriflerinden dolayı teşekkür etti birlik beraberlik mesajları vererek konuşmasını tamamladı. Programa Katılan üyeler, Başkan Arslan Keleş’in birlik ve beraberlik içeren konuşmalarından dolayı oldukça mutlu oldukları gözlendi.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER