Hareket67

EREĞLİ TSO BİLGİLENDİRDİ..

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından İŞKUR, SGK, KOSGEB ve KGF desteklerinin anlatıldığı bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildiği bildirildi. Ereğli TSO’dan konuyla ilgili yapılan açıklamada, şunlar kaydedildi; ‘Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odasında 25/05/2018 Cuma günü saat 14:00’te İŞKUR, SGK, KOSGEB ve KGF Desteklerinin anlatıldığı Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi. Oldukça Yoğun bir katılımın olduğu toplantıya; Kdz.Ereğli […]

EREĞLİ TSO BİLGİLENDİRDİ..
26 Mayıs 2018 - 12:31 'de eklendi.

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından İŞKUR, SGK, KOSGEB ve KGF desteklerinin anlatıldığı bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildiği bildirildi.

Ereğli TSO’dan konuyla ilgili yapılan açıklamada, şunlar kaydedildi;

‘Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odasında 25/05/2018 Cuma günü saat 14:00’te İŞKUR, SGK, KOSGEB ve KGF Desteklerinin anlatıldığı Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

Oldukça Yoğun bir katılımın olduğu toplantıya; Kdz.Ereğli TSO Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Türk, Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Erdoğan ve Meclis Üyesi Salih Topaloğlu yer aldılar.

Zonguldak Valiliği Proje İzleme ve Değerlendirme Ofisi tarafından yapılan toplantıda, KOSGEB Zonguldak Müdürlüğü Uzmanı Fatih Tağrıkulu, KGF Kdz. Ereğli Şube Yönetici Mehmet Ersin Salman, Zonguldak İş Kur İl Müdür Yardımcısı Hakkı Alkan ve Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdür Yardımcısı Yunus Demir kalabalık bir katılımcı grubuna hibe ve kredi destekleri ile ilgili sunumlarını gerçekleştirdiler.

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen bilgilendirme toplantısı soru ve cevap kısmına geçilmesinin ardından son buldu.’

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER