Hareket67

“EREĞLİ BÖYLE DAHA GÜZEL; YENİDEN T.C.”

Kdz. Ereğli Belediyesi’nden kaldırılan T.C. ibaresi Başkan Halil Posbıyık’ın talimatıyla tek tek yerlerine konuyor. Son olarak Potbaşı’ndaki Kdz. Ereğli Belediyesi tabelasına T.C. eklendi. Kdz. Ereğli Belediyesi ve iştiraklerinden kaldırılan Türkiye Cumhuriyeti (T.C.) ibaresi tekrar yerlerine konuyor. Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın talimatıyla tabelalara, yazışmalara ilave edilen T.C. ibaresi son olarak belediyenin şehrin giriş noktası olarak Potbaşı’na […]

“EREĞLİ BÖYLE DAHA GÜZEL; YENİDEN T.C.”
29 Haziran 2019 - 15:04 'de eklendi.

Kdz. Ereğli Belediyesi’nden kaldırılan T.C. ibaresi Başkan Halil Posbıyık’ın talimatıyla tek tek yerlerine konuyor. Son olarak Potbaşı’ndaki Kdz. Ereğli Belediyesi tabelasına T.C. eklendi.

Kdz. Ereğli Belediyesi ve iştiraklerinden kaldırılan Türkiye Cumhuriyeti (T.C.) ibaresi tekrar yerlerine konuyor.

Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın talimatıyla tabelalara, yazışmalara ilave edilen T.C. ibaresi son olarak belediyenin şehrin giriş noktası olarak Potbaşı’na yerleştirdiği ışıklı Kdz.Ereğli Belediyesi tabelasına eklendi.  

Başkan Posbıyık bu durumu sosyal medya hesabından “EREĞLİ BÖYLE DAHA GÜZEL;  YENİDEN T.C. Mutlu hafta sonları Aşkım Ereğli’ etiketiyle duyurdu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER