Hareket67

Emniyet Müdürü Hareket Medya’da..

Emniyet Müdürü Hareket Medya’da.. Kdz.Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Ferdi Kuyu, Hareket Medya’ya ‘hayırlı olsun’ ziyaretine geldi. Geçtiğimiz günlerde gazetenin kuruluşunun 4. Yılını, Trend Ereğli dergimizin ilk sayısını kutladığımız törene de katılan Kuyu, Ay City İş Merkezi’ndeki yeni yerimizin de hayırlı olması dileklerini iletmek üzere gazetemize ziyarete geldi. Ziyarette Ereğli için karşılıklı görüş alış-verişinde bulunuldu. Hareket […]

Emniyet Müdürü Hareket Medya’da..
04 Mayıs 2018 - 12:11 'de eklendi.

Emniyet Müdürü Hareket Medya’da..

Kdz.Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Ferdi Kuyu, Hareket Medya’ya ‘hayırlı olsun’ ziyaretine geldi.

Geçtiğimiz günlerde gazetenin kuruluşunun 4. Yılını, Trend Ereğli dergimizin ilk sayısını kutladığımız törene de katılan Kuyu, Ay City İş Merkezi’ndeki yeni yerimizin de hayırlı olması dileklerini iletmek üzere gazetemize ziyarete geldi.

Ziyarette Ereğli için karşılıklı görüş alış-verişinde bulunuldu.

Hareket Medya İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Engin Pınar ve Muhabirimiz ve Reklam-Pazarlama Sorumlumuz Derya Yılmaz Yalçın’ın hazır bulunduğu ziyarette, tasarım sorumlumuz ve internet sayfamızın sayfa editörü Funda Sezer, rahatsızlanarak geceyi hastanede geçirmesi nedeniyle istirahat halinde olduğu için aramızda olamadı. Bunu öğrenen Kuyu geçmiş olsun dileklerini iletti.

Görüşmeden sonra hatıra fotoğrafı çekilerek ziyaret sonlandırıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER