Hareket67

EĞİTİMLER DÜZENLENECEK..

Zonguldak ve ilçelerinde, Vali Ahmet Çınar himayesinde, Sosyal Güvenlik Kurumu, İş Kur, KOSGEB ve Kredi Garanti Fonu tarafından yürütülen, destek, teşvik, hibe, garantörlük gibi il istihdam ve ticaret hayatını ilgilendiren konularda Ticaret ve Sanayi Odaları işbirliği ile bazı etkinlikler düzenleneceği bildirildi. Zonguldak Valiliği İl Basından yapılan yazılı açıklamada, konuyla ilgili şunlar kaydedildi; “İlimizde Valimiz Sayın […]

EĞİTİMLER DÜZENLENECEK..
21 Mayıs 2018 - 15:07 'de eklendi.

Zonguldak ve ilçelerinde, Vali Ahmet Çınar himayesinde, Sosyal Güvenlik Kurumu, İş Kur, KOSGEB ve Kredi Garanti Fonu tarafından yürütülen, destek, teşvik, hibe, garantörlük gibi il istihdam ve ticaret hayatını ilgilendiren konularda Ticaret ve Sanayi Odaları işbirliği ile bazı etkinlikler düzenleneceği bildirildi.

Zonguldak Valiliği İl Basından yapılan yazılı açıklamada, konuyla ilgili şunlar kaydedildi;

“İlimizde Valimiz Sayın Ahmet ÇINAR’ ın himayelerinde, Sosyal Güvenlik Kurumu, İş Kur, KOSGEB ve Kredi Garanti Fonu tarafından yürütülen, destek, teşvik, hibe, garantörlük gibi il istihdam ve ticaret hayatını ilgilendiren bir çok konuda Ticaret Sanayi Odalarımızla birlikte bir dizi etkinlik düzenlenecektir.

Etkinlikler bilgilendirme yoluyla olacak Alaplı, Çaycuma, Devrek, Ereğli ve Zonguldak Merkezde Ticaret ve Sanayi Odalarının eğitim salonlarında faaliyet gerçekleştirilecektir.

Bu nedenle yeni iş kurmak isteyen ancak kaynağa ulaşımı yetersiz olan gençlerimizi, işini geliştirmek isteyen iş insanlarımızı ve çalışanlarıyla ilgili veya yeni işe alacağı kişilerle ilgili kurumlarımız tarafından sağlanan destek ve teşvikleri öğrenmek için aşağıdaki tarih ve saatlerde ilgililerini eğitimlerimize bekliyoruz.”

Eğitim Tarihi   Eğitim Yeri      Eğitim Saati

22/05/2018 Salı                      Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası                       14/00

23/05/2018 Çarşamba           Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası                10/00

24/05/2018 Perşembe           Devrek Ticaret ve Sanayi Odası                    14/00

25/05/2018 Cuma                  Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası                      14/00

30/05/2048 Çarşamba           Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası            14/00

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER