Hareket67

EĞİTİME DESTEĞE DEVAM..

EĞİTİME DESTEĞE DEVAM.. Kdz Ereğli’nin kıymetli hayırseverlerinden Ahmet Orhan ve Nurdan Oğuz çiftinin eğitime destekleri devam ediyor. Kendi adlarına yaptırdıkları ilkokulun hizmete açılmasının üstünden bir yıl geçmeden yine okulun bahçesinde yaptırdıkları, kendi adlarını taşıyan anaokulu, yapılan protokol ile devlete teslim edildi.  Düzenlenen devir teslim törenine Zonguldak Valisi Erdoğan BEKTAŞ, Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail ÇORUMLUOĞLU, hayırsever çift […]

EĞİTİME DESTEĞE DEVAM..
26 Haziran 2019 - 18:39 'de eklendi.

EĞİTİME DESTEĞE DEVAM..

Kdz Ereğli’nin kıymetli hayırseverlerinden Ahmet Orhan ve Nurdan Oğuz çiftinin eğitime destekleri devam ediyor. Kendi adlarına yaptırdıkları ilkokulun hizmete açılmasının üstünden bir yıl geçmeden yine okulun bahçesinde yaptırdıkları, kendi adlarını taşıyan anaokulu, yapılan protokol ile devlete teslim edildi. 

Düzenlenen devir teslim törenine Zonguldak Valisi Erdoğan BEKTAŞ, Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail ÇORUMLUOĞLU, hayırsever çift Ahmet Orhan OĞUZ ve eşi Nurdan OĞUZ, İl Milli Eğitim Müdür Murat KAPICI, Kdz. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail AKSOY ile anaokulunun kurucu müdürü Günay ÇANKIRILI katıldı. 

2019-2020 Eğitim Öğretim yılı itibari ile halkımıza ve sevgili çocuklarımıza hizmet vermeye başlayacak olan Nurdan ve Ahmet Orhan Anaokulunun Kdz.Ereğli’mize ve eğitim camiamıza hayırlı uğurlu olmasını dileriz. Kıymetli hayırseverlerimize Eğitim camiamıza yaptıkları hizmetlerden dolayı şükranlarımızı sunar, Kdz. Ereğli halkı olarak teşekkürü bir borç biliriz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER