Hareket67

Eğitimde fırsat eşitliği için..

Eğitimde fırsat eşitliği için.. Kdz.Ereğli Kaymakamlığı bugün Ereğli’de eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak adına, dünyayı saran Koronavirüs Pandemisi sürecinde uzaktan eğitim ile eğitim alan öğrencilerimizden bilgisayar ve tableti olmayan öğrencilerimize destek kampanyası başlattı. Zonguldak Valiliğince başlatılan kampanyanın kaymakamlıkça yapılan duyurusu şu şekilde: Zonguldak Valiliği himayesinde başlatılan, Kdz.Ereğli Kaymakamlığınca yürütülmekte olan “Bilgisayar, Tablet ve İnternet Destek Projesi” […]

Eğitimde fırsat eşitliği için..
30 Eylül 2020 - 10:09 'de eklendi.

Eğitimde fırsat eşitliği için..

Kdz.Ereğli Kaymakamlığı bugün Ereğli’de eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak adına, dünyayı saran Koronavirüs Pandemisi sürecinde uzaktan eğitim ile eğitim alan öğrencilerimizden bilgisayar ve tableti olmayan öğrencilerimize destek kampanyası başlattı. Zonguldak Valiliğince başlatılan kampanyanın kaymakamlıkça yapılan duyurusu şu şekilde:

Zonguldak Valiliği himayesinde başlatılan, Kdz.Ereğli Kaymakamlığınca yürütülmekte olan “Bilgisayar, Tablet ve İnternet Destek Projesi” kapsamında uzaktan eğitime erişemeyen, dezavantajlı öğrencilerimize eğitimde fırsat eşitliği sunmak üzere tablet, bilgisayar ve internet paketi içeren bir kampanya düzenlenecektir.

Bu kapsamda İlçemizde uzaktan eğitime erişim sağlayamayan 691 öğrencimiz bulunmakta olup, eğitimde fırsat eşitliğini sağlayabilmek adına, erişim sağlayamayan öğrencilerimize Kdz.Ereğli Kaymakamlığınca tablet, bilgisayar ve internet paketi desteği sağlanacaktır.

Tüm kurum, kuruluş, dernek, vakıf, STK ve hayırseverlerin kampanyaya destek olması beklenmektedir.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER