Hareket67

Dönekler VE….!

Dönekler VE….! Döneklik tarihin her döneminde her toplumda var olmuştur. Bu bir kimlik ve kişilik meselesidir. Makam, servet, şöhret ve iktidar için kılıktan kılığa giren, farklı görünen, dün söylediğinin tam tersini sırıtarak pişkinlikle söyleyen ve uygulayan şizofren narsist tiplerdir dönekler. Her kesimden devşirilen egosu yüksek, kişiliği zayıf, ahlaki değerleri kıt, tamahkar, değişik zaafları olanların önce, […]

Dönekler VE….!
09 Mayıs 2018 - 6:02 'de eklendi.

Dönekler VE….!

Döneklik tarihin her döneminde her toplumda var olmuştur. Bu bir kimlik ve kişilik meselesidir. Makam, servet, şöhret ve iktidar için kılıktan kılığa giren, farklı görünen, dün söylediğinin tam tersini sırıtarak pişkinlikle söyleyen ve uygulayan şizofren narsist tiplerdir dönekler.

Her kesimden devşirilen egosu yüksek, kişiliği zayıf, ahlaki değerleri kıt, tamahkar, değişik zaafları olanların önce, beyinleri: makam servet şöhret, şehvet ve iktidar hırsıyla resetlenir. Sonra kullanım kılavuzu ve tarihi hazırlanır ta ki yeniden resetlenene kadar artık kullanılmaya hazırdır dönek.

Bunların alıcısı kullanıcısı da menejerler vasıtasıyla oldukça çoktur.

Bir de bunların karşısında kaya gibi dimdik duran eğilmeyen bükülmeyen ancak kırılan; dünya malına tamah etmeyen erenler, ülkü adamları, dava adamları vardır.
Her ne kadar bunlar, toplumun bir kısmı tarafından ‘’beceriksiz, başarısız, bir baltaya sap olamamış…’’ diye nitelendirilseler de onlar vatan yolundan  ‘’ Ilay-i Kelimetullah, Nizamı Alem, Kızıl Elma’’ davasından ayrılmayacaklarına yeminli erlerdir. Tıpkı Peygamberimiz Hz. Muhammed’in; “Güneşi sağ elime ayı da sol elime verseniz vallahi ben davamdan vazgeçmem.” Kararlılığı ile..

Şimdi ‘’ tamam da, hocam bunların sayıları da gittikçe azalıyor, yok olmak üzereler ‘’ der gibi olduğunuzu duyar gibiyim….!
Ben de derim ki; ’’Nesli tükenmekte olan hayvanları koruma altına alan ‘’devlet asıl bunları koruma altına alsın.. Yoksa bunlar daha mı değersiz…?
Bunların korunması sayılarının artması ancak verilecek değer ve eğitimle olur.
Umarım yeni dönem de Güçlü MHP gurubu ile güçlü meclis ve güçlü Cumhurbaşkanı ile bu dediklerim hayal olmaktan çıkar, gerçeğe dönüşür…

Bütün dileğim, hayalim yeni dönemde döneklerin neslinin kuruması, serdengeçtilerin ülkü erlerinin, hesapsızların VATAN, BAYRAK, DEVLET, ALLAH yolunun yolcularının artması, Türk Milleti’nin sevdalılarının çoğalmasıdır.

Bu konuda ‘gayret bizden yardım Allah’tan’ diyenlerin yolu açık olsun..
Selam olsun o yiğitlere..

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER