Hareket67

Dilek Hemşire YAŞIYOR..

Dilek Hemşire YAŞIYOR.. Dün yerel ve ulusal kanallarda Dilek Hemşirenin hayatını kaybettiğini dair haberler yayınlanmıştı. Teyit edilmemiş bu haber Türkiye’yi çok üzmüştü. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca bugün 12:27 civarında resmi Twitter hesabından Dilek Hemşirenin hayatını kaybetmediğini, durumunun daha ağır olduğunu ama kalbinin atmaya devam ettiğini söyledi. Bakan Kocanın açıklaması şu şekilde: DİLEK HEMŞİREMİZİN yakınlarının üzüntüsü […]

Dilek Hemşire YAŞIYOR..
31 Mayıs 2020 - 12:58 'de eklendi.

Dilek Hemşire YAŞIYOR..

Dün yerel ve ulusal kanallarda Dilek Hemşirenin hayatını kaybettiğini dair haberler yayınlanmıştı. Teyit edilmemiş bu haber Türkiye’yi çok üzmüştü. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca bugün 12:27 civarında resmi Twitter hesabından Dilek Hemşirenin hayatını kaybetmediğini, durumunun daha ağır olduğunu ama kalbinin atmaya devam ettiğini söyledi.

Bakan Kocanın açıklaması şu şekilde:

DİLEK HEMŞİREMİZİN yakınlarının üzüntüsü dün biraz daha arttı. COVID-19’a karşı yaşam mücadelesini 11 Nisandan bu yana sürdüren Dilek Akçabelen hakkında maalesef, teyit edilmemiş, yanlış bir haber yayıldı. Durumu öncekinden ciddi, ama KALBİ HAYATLA BAĞINI HER ŞEYE RAĞMEN KORUYOR.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER