Hareket67

DEVA 1. Olağan Kongresini yaptı

DEVA 1. Olağan Kongresini yaptı Kdz Ereğli Deva Partisi 1. Olağan Kongresi yapıldı. 15 Ekim 2020 tarihinde, Eski Bağlık Düğün Salonunda yapılan kongrede Handan Aktimur ilçe başkanı seçildi. Kongreye Ereğli’den CHP ve İYİ Parti temsilcileri katılırken Deva Partisi MYK Üyeleri Candan Karlıtekin, Tunahan Elmas, Kadriye Esra Aygün’ün katılımı ile kongre başladı. Kongrede saat 14:15 ‘te […]

DEVA 1. Olağan Kongresini yaptı
15 Ekim 2020 - 21:17 'de eklendi.

DEVA 1. Olağan Kongresini yaptı

Kdz Ereğli Deva Partisi 1. Olağan Kongresi yapıldı. 15 Ekim 2020 tarihinde, Eski Bağlık Düğün Salonunda yapılan kongrede Handan Aktimur ilçe başkanı seçildi.

Kongreye Ereğli’den CHP ve İYİ Parti temsilcileri katılırken Deva Partisi MYK Üyeleri Candan Karlıtekin, Tunahan Elmas, Kadriye Esra Aygün’ün katılımı ile kongre başladı.

Kongrede saat 14:15 ‘te Divan kurulu için önerge verildi. Oluşan divan kongreyi başlattı. Şehitler için saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından divan başkanı, genel başkanın mesajını okumak üzere parti görevlisini mikrofona davet etti.

Genel Başkanın kongreye mesajının okunmasının ardından Faaliyet raporu ve mali raporunun okunması için Belda Başel mikrofona davet edildi. Başel’in faaliyet ve mali raporunun okumasının ardından ibra edildi.

Faaliyet ve mali raporun ibrasından sonra Kurucu İlçe Başkanı Handan Aktimur, siyasi konuşmasını yapmak üzere mikrofona geldi. Kısa bir konuşma yapan Aktimur, Ereğli’ye Deva olacaklarını ifade etti.

İl Başkanı Av. Fatih Keleş ve genel merkez görevlileri sırasıyla yaptıkları konuşmaların ardından yapılan oylama ile ilçe başkanı Handan Aktimur ve yönetimi aşağıdaki gibi şekillendi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER