Reklamı kapat

Reklamı kapat
Hareket67

Cumhuriyet Balosunun satır araları..

Cumhuriyet Balosunun satır araları.. Kdz.Ereğli Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Cumhuriyet Balosu organize etti. Cumhuriyet balosu 30 Ekim Salı akşamı Eski Bağlık gazinosunda düzenlendi. Program, CHP İlçe Yöneticisi Noyan Keskin’in sunumuyla başladı. Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları için bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından CHP İlçe […]

Cumhuriyet Balosunun satır araları..
31 Ekim 2018 - 1:15 'de eklendi.

Cumhuriyet Balosunun satır araları..

Kdz.Ereğli Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Cumhuriyet Balosu organize etti.

Cumhuriyet balosu 30 Ekim Salı akşamı Eski Bağlık gazinosunda düzenlendi. Program, CHP İlçe Yöneticisi Noyan Keskin’in sunumuyla başladı. Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları için bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından CHP İlçe Başkan Vekili Sevdekar Aras ve  İl Başkan Vekili olarak misafir olan  Burak Gürdal birer konuşma yaptılar.

CHP İlçe Başkan Vekili Sevdekar Aras ve yöneticileri, Belediye Başkan Aday Adayları; Halil Posbıyık, Erol Çivici, Sertan Ocakcı, Semih Özkök, Buket Müftüoğlu,  Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş,  Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın, eski ilçe başkanları ve partililerin katıldığı balo oldukça coşkulu geçti.

Cumhuriyet balosu içinde bazı anekdotlar vardı.

Belediye başkan aday adayları ayrı ayrı masalarda oturmayı tercih ettiler. Bir çift aday adayı müstesna.  Halil Posbıyık ve Sertan Ocakcı aynı masada oturmayı tercih ettiler.

CHP’den Gülüç Beldesi Belediye Başkanlığı için uzatılan süreye rağmen aday adaylığı açıklamayan Gökhan Demirtaş da balodaydı.

Aday adaylarından Buket Müftüoğlu, masalara hoş geldiniz turu atarken karşılaştığı bir olayla duygusal anlar yaşadı. Eski bir partili Buket Hanım’a masalarına geldiğinde cebinden bir şey çıkardı ve gösterdi kendisine. Aralarında geçen diyalogdan sonra Buket Hanım’ın gözleri doldu ve ağlamaklı olarak masadan ayrıldı. Canlı yayın esnasında gelişmeyi sorduğumuzda 11 yıl önceki bir adaylık zamanında bastırdığımız el broşürümüzü, eski bir partili ağabeyimiz cebinden çıkardı ve o zamandan beri sakladığını, kendisine başarı dileğinde bulunduğunu ifade etti.

Sertan Ocakcı, Halil Posbıyık, Erol Çivici ve Semih Özkök ile de canlı yayın esnasında minik röportajlar yaptık. Hepsi Cumhuriyet Bayramını kutlayarak, Mustafa Kemal Atatürk’e hayranlıklarını sevgilerini dile getirdiler.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER