Hareket67

Çilek Akaryakıt resmen açıldı..

Çilek Akaryakıt resmen açıldı.. Kdz.Ereğli’de geçtiğimiz ay faaliyete başlayan Çilek Akaryakıt AŞ. bugün, yoğun bir katılım ile Yeşiltepe Mevkiinde bulunan istasyonun açılışını yaptı. Türkiye’de, Öztürk Grup olarak bilinen sayılı akaryakıt istasyonlarının bir kuruluşu olan Çilek Akaryakıt AŞ.  29 Ocak 2020 Çarşamba günü Kdz.Ereğli’de ki istasyonunu açtı. Açılışa; Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, değerli eşleri Neriman […]

Çilek Akaryakıt resmen açıldı..
29 Ocak 2020 - 18:10 'de eklendi.

Çilek Akaryakıt resmen açıldı..

Kdz.Ereğli’de geçtiğimiz ay faaliyete başlayan Çilek Akaryakıt AŞ. bugün, yoğun bir katılım ile Yeşiltepe Mevkiinde bulunan istasyonun açılışını yaptı.

Türkiye’de, Öztürk Grup olarak bilinen sayılı akaryakıt istasyonlarının bir kuruluşu olan Çilek Akaryakıt AŞ.  29 Ocak 2020 Çarşamba günü Kdz.Ereğli’de ki istasyonunu açtı.

Açılışa; Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, değerli eşleri Neriman Posbıyık, İlçe Jandarma Komutanı J.Yzb.Erkan Bülbül, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Ak Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Kdz.Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş, TSO Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Haluk Okur ve Tayyar Mendeş, bazı Belediye Meclis Üyeleri ve kalabalçık bir vatandaş topluluğu katıldı.

Açılış için duayı, eski müftülerden Mehmet Sönmez yaptırdı.

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık yaptığı konuşmada; ‘’Ereğli’mize istihdam sağlayan bu yatırımın sahipleri Enver Öztürk ve çalışma arkadaşlarını tebrik ediyoruz. Hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz’’ dedi.

İstasyon Müdürü Erkan Mutlu, misafirleri ağırlamada Enver Öztürk’e yardımcı oldu.

Hareket Medya ailesi olarak Çilek Akaryakıt AŞ.’ye hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER