Hareket67

Cihan Başaran’dan 10 Ocak mesajı

Cihan Başaran’dan 10 Ocak mesajı Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanı Cihan Başaran, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir basın açıklaması yayımladı. Bir dönem kendisinin de, uzmanlık alanında köşe yazarlığı yaptığı bilinen Başaran’ın basın açıklaması şu şekilde: Doğru ve tarafsız haberi sizlerden öğreniyor,  gündemi sizinle takip ediyoruz. Ülkemizde gazetecilerin ve basının bir çok zorluklar […]

Cihan Başaran’dan 10 Ocak mesajı
09 Ocak 2020 - 19:58 'de eklendi.

Cihan Başaran’dan 10 Ocak mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanı Cihan Başaran, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir basın açıklaması yayımladı.

Bir dönem kendisinin de, uzmanlık alanında köşe yazarlığı yaptığı bilinen Başaran’ın basın açıklaması şu şekilde:

Doğru ve tarafsız haberi sizlerden öğreniyor,  gündemi sizinle takip ediyoruz. Ülkemizde gazetecilerin ve basının bir çok zorluklar içinde haber yaptıklarını da çok iyi biliyoruz. Gün oluyor olayların tam ortasında görev yapıyorsunuz.Yeri geliyor soğuk bir kış gününde saatlerce haberin peşinde koşuyorsunuz. Acı bir habere ulaştığınızda, olaylara gözleriniz ile şahit olduğunuz için ruhsal ve bedensel olarak yıpranıyorsunuz. Gün oluyor haberini yaptığınız konuda hedef haline geliyorsunuz. Mesai kavramınız yok. Saygın ve önemli bir mesleği, ne zorluklar içinde yapmaya çalıştığınızı biliyorum ve sizleri takdir ediyorum.

Muhasebe ve Mali Müşavirlik mesleğimin bir parçası olan maliye, ekonomi ve finans konularında 2001 – 2003 yıllarında, biz zaman köşe yazarlığı yaptığım için, sizleri meslektaşım ve kardeşim olarak görüyorum. Değerli mesleğinizin üzerindekiekonomik sıkıntıların biteceği, tanımlanması elzem olan sosyal güvenlik haklarının düzenleneceği günlerin gecikmeden gelmesini diliyorum.

Kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda, her şartta görevleri peşinde koşan, başta Bolu’nun basın sektöründe hizmet veren, basın çalışanları ve tüm gazetecilerin,10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü, bütün samimiyetim ile kutluyor, basın mensubu kardeşlerime görevlerinde başarılar diliyorum.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER