Hareket67

Ciğer’den, Kızılay Haftası açıklaması..

Türk Kızılay Kdz.Ereğli Şube Başkanı Yaşar CİĞER, 29 Ekim- 4 Kasım tarihleri arasında “Kızılay Haftası” olması nedeniyle kutlama ve mesaj yayınladı. Türk Kızılay’ın ülkemizin en büyük ve en köklü yardım kuruluşu olduğunu belirten CİĞER, yangın, sel, deprem felaketlerinde insanlarımızınve  insanlığın her zaman yanında olan ve  yardım elini uzatan bir kuruluş olmuştur. Şube Başkanı CİĞER, Türk […]

Ciğer’den, Kızılay Haftası açıklaması..
31 Ekim 2019 - 15:00 'de eklendi.

Türk Kızılay Kdz.Ereğli Şube Başkanı Yaşar CİĞER, 29 Ekim- 4 Kasım tarihleri arasında “Kızılay Haftası” olması nedeniyle kutlama ve mesaj yayınladı.

Türk Kızılay’ın ülkemizin en büyük ve en köklü yardım kuruluşu olduğunu belirten CİĞER, yangın, sel, deprem felaketlerinde insanlarımızınve  insanlığın her zaman yanında olan ve  yardım elini uzatan bir kuruluş olmuştur.

Şube Başkanı CİĞER, Türk Kızılay’ın etkin bir şekilde katıldığı Kurtuluş Savaşı’ndan ve sonraki dönemlerde ülkemizin içinde bulunduğu pek çok  sorunların çözümü için bütün imkanları seferber etmiştir. Kızılay savaşta ve barışta her zaman insanlığın yanında yer almıştır.

Kdz.Ereğli Şube Başkanı Yaşar CİĞER, “Kızılay Haftası” nedeniyle ilçemizde “ Kızılay Kdz.Ereğli  Şubesi olarak okullarımızda Kızılay köşelerinin hazırlanması, öğrenci ve velilerimize Kızılay sunumları,yardımseverlik duygusunu pekiştirmek için Kızılay yardım zarflarını dağıtarak toplanan yardımlarla 100 öğrenciye bot ve mont yardımı yapılacak olması ayrıca; 8 Kasım Cuma Günü gün boyunca İlçe Gençlik ve Spor Merkezi’nde  “Kan Bağışı ve Kök Hücre Kampanyası” yapılacak kampanyaya tüm Ereğli halkımızı davet ediyoruz.

Ciğer, ilçede yapılan etkinliklerde desteklerini esirgemeyen başta Ereğli İlçe Kaymakamımız İsmail ÇORUMLUOĞLU’na,Belediye Başkanımız Halil POSBIYIK’a ve sivil toplum kuruluşlarına, ilgili kişi,kurum ve kuruluşlara  teşekkürlerini sundu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER