Hareket67

CHP ÇAYIRLI’DA..

CHP ÇAYIRLI’DA.. Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanımız Ş. Sertan Ocakcı, Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak 1. Sıra Milletvekili Adayı Ünal Demirtaş ile birlikte bugün Çayırlı Pazarını ve Çayırlı Esnafını ziyaret ederek, 24 Haziran seçimleri için destek istedi. Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak 1. Sıra Milletvekili adayı Ünal Demirtaş, İlçe Başkanı Ş. Sertan Ocakcı, İlçe ve […]

CHP ÇAYIRLI’DA..
31 Mayıs 2018 - 22:25 'de eklendi.

CHP ÇAYIRLI’DA..

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanımız Ş. Sertan Ocakcı, Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak 1. Sıra Milletvekili Adayı Ünal Demirtaş ile birlikte bugün Çayırlı Pazarını ve Çayırlı Esnafını ziyaret ederek, 24 Haziran seçimleri için destek istedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak 1. Sıra Milletvekili adayı Ünal Demirtaş, İlçe Başkanı Ş. Sertan Ocakcı, İlçe ve Kadın kolları yöneticileri, önceki dönem belediye başkanı Halil Posbıyık, Milletvekili aday adayları, önceki dönem ilçe başkanları, yönetici ve üyelerin katıldığı kalabalık partili topluluğu ile birlikte Çayırlı pazar esnafını ve Çayırlı esnafını ziyaret etti.

Pazarcı esnafı ile sohbet eden milletvekili adayı Ünal Demirtaş ve ilçe başkanı Ş. Sertan Ocakcı, pazar esnafının ve köylünün sorunlarını dinledi.  Cumhuriyet Halk Partisi’nin çalışmaları ve seçim sürecinde yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ş. Sertan Ocakcı yaptığı açıklamada “Köylümüz Cumhuriyet Halk Partimize yakın bir ilgi gösteriyor. Bizlerde bu ilgiye layık olmaya çalışıyoruz. Bugün, Zonguldak 1. Sıra Milletvekilimiz Sayın Ünal Demirtaş ve partimizin ileri gelenleri ile birlikte Çayırlı pazarını ve Çayırlı esnafımızı gezdik. Köylümüzün göstermiş yoğun ilgi Cumhuriyet Halk Partimizin ciddi bir ivme ve teveccüh kazandırdığının göstergesidir, 24 Haziran’da yapılacak seçimde Cumhurbaşkanlığı için Muharrem İnce’ye Milletvekilliğinde ise Sayın Ünal Demirtaş’ın 1. Sırada bulunduğu Zonguldak Milletvekili adaylarımıza destek istiyoruz” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Ş. Sertan Ocakcı ve Zonguldak 1. Sıra Milletvekili adayı Ünal Demirtaş, beraberindeki partililer birlikte yol güzergâhı üzerindeki kahvehaneleri dolaşarak en son Kızılca köyünde köylüler ile sohbet ettiler.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER