Hareket67

Çelik Kümelenme Toplantısı..

Çelik Kümelenme Toplantısı.. Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası basın biriminden, oda toplantı salonunda yapılan Çelik Kümelenme Toplantısı hakkında bir basın bildirisi yayımlandı. Basın bildirisi aynen şöyle: Zonguldak Valisi Sayın Erdoğan Bektaş önderliğinde, 10/10/2019 Perşembe saat 10:00’da Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odasında Makine İmalatçılarına yönelik Çelik Kümelenme Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Ereğli Kaymakamı […]

Çelik Kümelenme Toplantısı..
10 Ekim 2019 - 17:35 'de eklendi.

Çelik Kümelenme Toplantısı..

Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası basın biriminden, oda toplantı salonunda yapılan Çelik Kümelenme Toplantısı hakkında bir basın bildirisi yayımlandı.

Basın bildirisi aynen şöyle:

Zonguldak Valisi Sayın Erdoğan Bektaş önderliğinde, 10/10/2019 Perşembe saat 10:00’da Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odasında Makine İmalatçılarına yönelik Çelik Kümelenme Toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Alaplı Kaymakamı  Vedat Yılmaz ,  Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş ,Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nedim Kaplancan, MÜSİAD Başkanı Abdulkadir Çınar, TAT Metal Yönetim Kurulu Başkanı Akın Tatoğlu, Erdemir A.Ş. Yetkilisi Ramazan Çelik, BAKKA Genel Sekreteri Muhammet Ali Oflaz, Tersaneler adına Avni Biçer, KOSGEB Zonguldak Müdürü Güven Aktaş ve Makine İmalat Sektöründe faaliyet gösteren firmalarımızın Yetkilileri katıldılar.

Yaklaşık olarak 3 saat süren toplantıda kümelenmenin önemi ve gerekliliği konusunda başta Vali Erdoğan Bektaş ve Kaymakam İsmail Çorumluoğlu olmak üzere tüm katılımcılara fikirleri sorularak söz verildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER