Hareket67

Çayırlı pazarında AK Parti rüzgârı..

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Hamdi Uçar, Kdz. Ereğli İlçesi’ne bağlı Çayırlı Köyü’nde kalabalık partili grubu ile birlikte ziyaretlerde bulundu. 24 Haziran Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel seçimleri için Çayırı Köyü pazarında halka bir araya gelen AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Uçar’a Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, Ormanlı Belediye […]

Çayırlı pazarında AK Parti rüzgârı..
31 Mayıs 2018 - 16:04 'de eklendi.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Hamdi Uçar, Kdz. Ereğli İlçesi’ne bağlı Çayırlı Köyü’nde kalabalık partili grubu ile birlikte ziyaretlerde bulundu.

24 Haziran Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel seçimleri için Çayırı Köyü pazarında halka bir araya gelen AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Uçar’a Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Mustafa Kumaş, Kdz. Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Esra Alpago, Kdz. Ereğli Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Hüseyin Engin, Kdz. Ereğli Önceki Dönem İlçe Başkanı M. Fatih Çakır, Eski Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, İşadamları Yüksel Balcı, Mustafa Demiray, İl Genel Meclis Üyesi Kazım Beceren, Belediye Meclis Üyesi Hasan Pınarcık, parti ana kademesi, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Tekin Alabaş ve yönetimi, Kadın Kolları Başkanı Fadime Doğru, yöneticileri ve kalabalık partili grubu eşlik etti.

ÇAYIRLI PAZARINI GEZDİ

Güne Kdz. Ereğli İlçesine bağlı Çayırlı Köyünden başlayan Uçar ve beraberinde kalabalık heyet cadde üzerinde bulunan esnafları tek tek ziyaret etti, pazarcı esnafı ile buluştu.

Bir saati aşkın Çayırlı ’da kalan Uçar, Pazar alış verişini yapan vatandaşlarla da bir araya geldi, sorun ve İsteklerini dinledi.

Uçar ziyaretlerde yaptığı konuşmasında Zonguldak’ta taşıdıkları sorumlulukları çok iyi bildiklerini belirterek, şunları söyledi:

“Kdz. Ereğli ve Çayırlı bizim her seçimde birinci olduğumuz bölgelerden biri. Onun için sizlere teşekkür ediyorum.  Sizlere imkanlar dahilinde sık sık ziyaretler yapacağımıza söz veriyorum. Yeni sistemde Milletvekilleri haftanın 3 günü mecliste, 4 gününü ise seçim bölgesinde geçirecekler. Bizde seçilmemizle birlikte sürekli sizlerle olacağız. Her fırsatta sizlerle bir araya gelip, istişare ederek yolumuza devam edeceğiz. Bölgemizin sorunlarını birlikte çözeceğiz. Sizler asıl olacaksınız. Sizlerin verdiği oyları cebimize koyup da, gidip bir daha gelmemek yok. Her zaman vakit el verdiği sürece bu şekilde aranızda olup, acı ve tatlı günlerinizde yine geleceğiz. Zonguldak’ın sıkıntılarını çözeceğiz. Her kesimin milletvekili olacağım. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın.”

UYSAL CESARETLERİNDEN ÖTÜRÜ KUTLADI.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Uysal ise, işyerlerinin camlarına AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın afişlerini asan esnafları tebrik ederek, “ Görüyorsunuz herkesin böyle cesaretli olması gerekiyor. Herkesi Ak Parti’ye destek olmaya davet ediyorum.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER