Hareket67

ÇAKIR PARTİSİ’NİN YANINDA…

AK Parti Zonguldak Milletvekili Aday Adayı ve Önceki Dönem AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, Seçim Koordinasyon Merkezi’nin (SKM) belirlediği programı kapsamında İlçeye bağlı Çiğdemli Köyünde Necati Sözmez’in düzenlediği iftar yemeğine katıldı, ardından ameliyat olan Esnaflardan Süleyman Doğdu’yu evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. PARTİLİLERDE EŞLİK ETTİ.. Beraberinde AK Parti İl […]

ÇAKIR PARTİSİ’NİN YANINDA…
30 Mayıs 2018 - 13:39 'de eklendi.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Aday Adayı ve Önceki Dönem AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, Seçim Koordinasyon Merkezi’nin (SKM) belirlediği programı kapsamında İlçeye bağlı Çiğdemli Köyünde Necati Sözmez’in düzenlediği iftar yemeğine katıldı, ardından ameliyat olan Esnaflardan Süleyman Doğdu’yu evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

PARTİLİLERDE EŞLİK ETTİ..

Beraberinde AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Rıfkı Gültekin, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanı Mehmet Keleş, AK Parti İlçe Başkan Yardımcıları Adnan Yazıcı, Sebahattin Doğdu,  AK Parti Belediye Meclis Üyesi Sabri Dinç ve Önceki Dönem Ak Parti Kdz. Ereğli Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Alagöz ile birlikte İlçeye bağlı Çiğdemli köyünde Ak Parti üyelerinden Necati Dönmez’in iftar yemeğine katılan Çakır, burada bulunana vatandaşlarla bir araya geldi.

HASTA ZİYARETİNE GİTTİ

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen iftar programında vatandaşlardan yakın ilgi gören Çakır ve beraberindeki heyet, ardından  Özel bir Hastanede Ameliyat olan partinin kurucu isimlerinden  ve Esnaflardan Süleyman Doğdu’nun  Akarca mahallesinde bulunan evinde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

UÇAR İLE YALI BOYUNU GEZDİ

Buradan Ak Parti Zonguldak Milletvekili 3. Sıra Adayı Hamdi Uçar’ın Yalı boyu  programına eşlik eden Çakır, 24 Haziran seçimleri öncesinde partisinin yanında olduğunu bir kez daha ortaya koymuş oldu.

Ziyaretleri değerlendiren Çakır,  Partimizi Ereğli’de her seçimde birinci parti yaptık. Bundan sonrada birinci parti olması adına çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizim davamızda küslük olmaz. Bize ne görev verilirse, biz görevimizin başında olacağız, davamıza sahip çıkacağız. Ereğli’mizde bayrağı en yukarılara taşıyacağız” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER