Hareket67

BOZKURT CAPS RÜZGARI..

Sosyal medya, dünyada iletişimin en hızlı olduğu alan. Bu önemli alanda, doğrudan ve önce ülkem ve milletim diyenlerden en hızlı haberleri almak, zaman zaman nükteli, zaman zaman sert, zaman zaman bin bir emekle hazırlanan videolar ile gündemi telefonlarımızın ve bilgisayarlarımızın ekranlarına taşıyan Bozkurt Caps sayfası, Barış Pınarı Harekatına verdiği destek nedeniyle Facebook tarafından kapatılmıştır. Bir […]

BOZKURT CAPS RÜZGARI..
21 Ekim 2019 - 23:09 'de eklendi.

Sosyal medya, dünyada iletişimin en hızlı olduğu alan. Bu önemli alanda, doğrudan ve önce ülkem ve milletim diyenlerden en hızlı haberleri almak, zaman zaman nükteli, zaman zaman sert, zaman zaman bin bir emekle hazırlanan videolar ile gündemi telefonlarımızın ve bilgisayarlarımızın ekranlarına taşıyan Bozkurt Caps sayfası, Barış Pınarı Harekatına verdiği destek nedeniyle Facebook tarafından kapatılmıştır.

Bir milyon takipçiye sahip Bozkurt Caps sayfası ve vatansever birçok sayfa Barış Pınarı Harekatına verdiği destek ve sahadan bilgi aktarması nedeniyle büyük bir oyunun bozulmasında etkili olmuşlardır.

Bozkurt Caps sayfa yöneticilerinin her türlü girişime rağmen sayfalarının tekrar açılmasına izin vermeyen Facebook yönetimini kınıyoruz.

Bozkurt Caps sayfa yöneticileri yeni bir sayfa açarak tekrar ve hızla büyümeye devam ediyor.

Sayfanın bu konudaki açıklaması şu şekilde:

Değerli Bozkurt Caps ailesi Barış Pınarı Harekatına verdiğimiz destek paylaşımları yüzünden sayfamız PKK’lıların şikayeti üzerine kapatılmıştı. Zaman kaybetmeden yeni sayfamızı sıfırdan yayına başlayarak kurduk. Bu süreçte bize destek olan sayfa ve kişilerin paylaşımlarına dair ekran görüntülerini yorum bölümüne eklerseniz çok memnun oluruz.
Teşekkür ve minnet borcumuzu kendilerine tekrar iletelim.

BOZKURT CAPS

Hareket Medya ailesi olarak Bozkurt Caps sayfasının bu yeni çabasını destekliyoruz. Zira sosyal medya üzerinden yaptığımız canlı yayınlarımızda zaman zaman, kendilerinden almış olduğumuz izinle ve logolarına dokunmadan, videolarını kullanıyoruz.

İşte o sayfanın linki.. Siz de önce beğenip arkadaşlarınızın da beğenmesini sağlayarak destek olabilirsiniz..

https://www.facebook.com/bozkurtcapsofficial/

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER