Hareket67

Bizim için bitiş değil başlangıçtır..

Bizim için bitiş değil başlangıçtır.. Zonguldak MHP’de kongre öncesi görevden alınan Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy, sosyal medya hesabından konuya dair ilk açıklamasını yaptı. İşte o açıklama: 15-01-2015 tarihinden itibaren gururla ve şerefle yapmış olduğum MHP Merkez İlçe Başkanlığı görevinden genel merkezimiz tarafından alınmış olduğum tarafıma tebliğ edilmiştir. Bu güne kadar benimle görev yapmış parti […]

Bizim için bitiş değil başlangıçtır..
24 Ocak 2020 - 13:10 'de eklendi.

Bizim için bitiş değil başlangıçtır..

Zonguldak MHP’de kongre öncesi görevden alınan Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy, sosyal medya hesabından konuya dair ilk açıklamasını yaptı.

İşte o açıklama:

15-01-2015 tarihinden itibaren gururla ve şerefle yapmış olduğum MHP Merkez İlçe Başkanlığı görevinden genel merkezimiz tarafından alınmış olduğum tarafıma tebliğ edilmiştir. Bu güne kadar benimle görev yapmış parti çalışmalarımızda bizlere her türlü desteği veren dava arkadaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Bu görevden alma bizim için bir bitiş değil başlangıçtır.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz aylarda yıllardır görev yapan MHP İl Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner’de İl Başkanlığı tarafından görevden alınmıştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER