Hareket67

BEŞİKTAŞ Taraftarları Derneği geleneği sürdürüyor..

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Beşiktaş taraftarlar derneği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programı Eski Bağlık’ da gerçekleştirildi. Düzenlenen iftar programına onur konuğu olarak Şehit Emniyet Müdürü Vefa Karakurdu’nun annesi Sabriye ve Babası emekli emniyet Müdürü Erdal Karakurdu ile birlikte üyeler ve davetliler katıldı. Ezanın okunması ile birlikte davetliler oruçlarını açarken, iftar programında derneğin yeni […]

BEŞİKTAŞ Taraftarları Derneği geleneği sürdürüyor..
28 Mayıs 2018 - 10:58 'de eklendi.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Beşiktaş taraftarlar derneği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programı Eski Bağlık’ da gerçekleştirildi.

Düzenlenen iftar programına onur konuğu olarak Şehit Emniyet Müdürü Vefa Karakurdu’nun annesi Sabriye ve Babası emekli emniyet Müdürü Erdal Karakurdu ile birlikte üyeler ve davetliler katıldı. Ezanın okunması ile birlikte davetliler oruçlarını açarken, iftar programında derneğin yeni binasına katkıda bulunanlara plaket verilerek teşekkür edildi. İftar programında konuşan Ereğli Beşiktaş taraftarları derneği başkanı Tarkan Atik “Her sene sizlerle birlikte geleneksel iftar programında bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu sene aramızda çok sevdiğimiz terör örgütünün hain saldırısı sonucu şehit düşen Emniyet Müdürümüz Vefa Karakurdu ağabeyimizin annesi Sabriye Karakurdu annemizi ve babası Erdal Karakurdu babamızı onur konuğu olarak aramızda görmekten de büyük onur duyduğumuzu söylemek istiyorum. Ayrıca yeni binamızın yapımında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İyi ki varsınız” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından iftar programı sona erdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER