Hareket67

Belediye ve Esnaf Kredi Kooperatifi ziyareti…

Belediye ve Esnaf Kredi Kooperatifi ziyareti… AK Parti’nin Zonguldak Milletvekili adayı olarak açıklanmasının ardından Ereğli ve Alaplı İlçelerine verdiği önemle adeta gönüllere taht kuran ve seçim çalışmalarını yoğunlaştıran AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Hamdi Uçar,  Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr Hüseyin Uysal’ı, Kdz. Ereğli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin Başkanı Hizmet Tezel’i makamında […]

Belediye ve Esnaf Kredi Kooperatifi ziyareti…
31 Mayıs 2018 - 23:02 'de eklendi.

Belediye ve Esnaf Kredi Kooperatifi ziyareti…

AK Parti’nin Zonguldak Milletvekili adayı olarak açıklanmasının ardından Ereğli ve Alaplı İlçelerine verdiği önemle adeta gönüllere taht kuran ve seçim çalışmalarını yoğunlaştıran AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Hamdi Uçar,  Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr Hüseyin Uysal’ı, Kdz. Ereğli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin Başkanı Hizmet Tezel’i makamında ayrı ayrı ziyaret etti.

FATİH KOLEJİ FAKÜLTEYE VERİLSİN

Kdz. Ereğli İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’nin (SKM) belirlediği program dahilinde çalışmalarına İlçede hız kesmeden devam ederken, AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Uçar,  özellikle Ereğli ve Alaplı’da ortaya koyduğu tempo ile dikkat çekiyor.

Bugün gerçekleştirdiği Çayırlı pazarı programının ardından beraberindeki partililer ile birlikte Kdz. Ereğli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığına geçen Uçar, Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Tezel ve yönetim kurulu üyelerine nezaket ziyaretinde bulundu.

Kooperatif Başkanı Tezel, Uçar’a ve partililere nezaket ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. Tezel milletvekili adayı Uçar’dan talep olarak Ereğli’de Fatih Kolejinin üniversiteye devredilerek fakülte olmasını istedi.

Uçar, ziyarette şunları söyledi ;

“Birileri seçimi sabote etmek istiyor art niyetli şer güçler bu süreci kirletmek istiyorlar. Türkiye’nin 5-6 yıldır yaşamış olduğu ve atlatmış olduğu badireleri sizlerde biliyorsunuz. Ekonomik kriz yaratmak isteyenlerin hedeflerinin ne olduğunu sizlerde biliyorsunuz bu nedenle 24 Haziran seçimleri istikrar için çok önemli bu anlamda sizlerden de destek istiyoruz. Bunun yanında Zonguldak’ımızın ve Ereğli ve Alaplı için de bizlerde üzerimize düşeni yapacağız. Beklentileri çok iyi biliyoruz Allah nasip ederse milletvekilliğimde sivil toplum kuruluşu başkanlarıyla sık sık bir araya geleceğim ve bunun sözünü burada veriyorum. Bu bölgede olacağız birlikte olacağız. Esnaflarımızla istişareler yaparak sorunları çözeceğiz.”

BELEDİYEDE TÖRENLE KARŞILANDI

Buradaki ziyaretin ardından Kdz. Ereğli Belediyesi hizmet binasında geçen Uçar ve beraberindeki partililer, belediye girişinde Zabıta görevlileri tarafından törenle karşılandı.

Belediye hizmet binası içindeki tüm odalarda bulunan personel ve idareciler ile tek tek tokalaşan ve 24 Haziran seçimleri için destek isteyen Uçar, son olarak Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Uysal’ın makamına geçerek bir süre belediye çalışmaları ile ilgili bilgi aldı.

Uçar, yakın ilgi gördüğü belediye ziyaretinde Belediyenin ilçeye hizmet noktasında verdiği çabalardan ötürü Başkan Uysal nezdinde tüm çalışanlara teşekkür ederek, seçim çalışmaları için hizmet binasından ayrıldı.

Uçar’a ziyaretlerinde Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Mustafa Kumaş, Kdz. Ereğli Belediye Başkan Yardımcıları Ayhan Atay, Esra Alpago, Kdz. Ereğli Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Hüseyin Engin, Kdz. Ereğli Önceki Dönem İlçe Başkanları ve 27.Dönem Milletvekili Aday Adayları  M. Fatih Çakır, Mustafa Demiray, Kdz. Ereğli Önceki Dönem İlçe Başkanı Muhammet Köse ,  Eski Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, Belediye Meclis Üyeleri Fevzi Ekşi, Hasan Pınarcık, parti ana kademesi, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Tekin Alabaş ve yönetimi, Kadın Kolları Başkanı Fadime Doğru, yöneticileri ve kalabalık partili grubu eşlik etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER