Reklamı kapat

Reklamı kapat
Hareket67

BEKTAŞ, KESİN KAZANIRIM..

BEKTAŞ, KESİN KAZANIRIM.. Ak Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkan Aday Adaylarından Mustafa Kemal Bektaş, basın ziyaretleri kapsamında bugün Hareket Medyayı ziyaret etti. Ak Parti’den belediye başkan aday adaylığına başvuru yapan Mustafa Kemal Bektaş, basın ziyaretleri kapsamında geldiği Hareket Medya’da; İmtiyaz Sahibi Engin Pınar ile yerel sorunlar ve aday adaylığı süreci hakkında konuştular. Ereğli’nin bazı sorunları hakkında […]

BEKTAŞ, KESİN KAZANIRIM..
27 Kasım 2018 - 18:40 'de eklendi.

BEKTAŞ, KESİN KAZANIRIM..

Ak Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkan Aday Adaylarından Mustafa Kemal Bektaş, basın ziyaretleri kapsamında bugün Hareket Medyayı ziyaret etti.

Ak Parti’den belediye başkan aday adaylığına başvuru yapan Mustafa Kemal Bektaş, basın ziyaretleri kapsamında geldiği Hareket Medya’da; İmtiyaz Sahibi Engin Pınar ile yerel sorunlar ve aday adaylığı süreci hakkında konuştular. Ereğli’nin bazı sorunları hakkında görüş alış-verişinde bulunulan ziyaret sonrası hatıra fotoğrafı çekildi.

Bektaş Hareket Medya’da  yaptığı konuşmada, şehirde 25 yıldır gazetecilik yaptığını, bunun son 8 yılında da Anadolu Ajansı muhabirliği yaptığının altını çizdi. Şehrin her yerini en ince noktasına kadar tanıdığını ifade etti.

Aday gösterileceğini düşünen Bektaş, gösterilmemesi halinde de gösterilen adayın arkasında olacağının altını çizdi. Aday gösterilmesi halinde belediyeyi kesin kazanacaklarını söyledi.

Şehirde birlik ve beraberliği sağlayacağının altını da çizen Bektaş, neden siyasete atıldığını ise; ‘’Ereğli’de artık halkın yeni yüzler, genç insanlar görmek istiyorlar siyasette. Bende bunlardan birisi olarak arkadaşlarımın tavsiyesiyle siyasete soyundum.’’   Şeklinde açıkladı.

‘’Konuşma zamanı değil çalışma zamanı’’ diyerek yola çıkan meslektaşımız Mustafa Kemal Bektaş’a çıktığı yolda başarılar diliyoruz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER