Hareket67

Bekar’a mahallesinde muhteşem karşılama..

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Zonguldak Milletvekilleri adayları, 27 Mayıs Ülkücü Şehitleri Anma gününde, akşam saatinde Polisevinde düzenlenen iftar programının ardından sahil de vatandaşlar ile hasbihal ettikten sonra teravih namazının ardından ise, Belen Mahallesinde bir açık hava toplantısı düzenledi. MHP’nin Kdz.Ereğli’li milletvekillerinden Abdullah Bekar’ın doğup büyüdüğü Belen Merkez Mahallesinde, havai fişeklerle karşılanan adayların konuşması büyük alkış alırken, […]

Bekar’a mahallesinde muhteşem karşılama..
28 Mayıs 2018 - 12:26 'de eklendi.

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Zonguldak Milletvekilleri adayları, 27 Mayıs Ülkücü Şehitleri Anma gününde, akşam saatinde Polisevinde düzenlenen iftar programının ardından sahil de vatandaşlar ile hasbihal ettikten sonra teravih namazının ardından ise, Belen Mahallesinde bir açık hava toplantısı düzenledi.

MHP’nin Kdz.Ereğli’li milletvekillerinden Abdullah Bekar’ın doğup büyüdüğü Belen Merkez Mahallesinde, havai fişeklerle karşılanan adayların konuşması büyük alkış alırken, verilen toplu fotoğraf ise mahalle halkı tarafından ‘MHP gümbür gümbür geliyor” sözleri ile yorumlandı.

Kdz.Ereğli MHP İlçe Teşkilatı’nın organize ettiği Belen mitinginde MHP adeta şov yaptı.. MHP Zonguldak Milletvekilleri alana havai fişekler ve alkışlar eşliğinde girdi.

Aynı zamanda MHP 2. sıra milletvekili adayı Abdullah Bekar’ın mahallesi olan Belen Mahallesinde konuşan Bekar, ‘Abilerim, Ablalarım, Kardeşlerim’, diye seslendiği komşularından kendisine oy istedi.

“BENİ ANKARA’YA YALNIZ GÖNDERMEYECEĞİNİZE İNANIYORUM..’’

Bekar’dan sonra konuşan 1. sıra Milletvekili Hamdi Ayan ise, Cumhur İttifakında adaylarının Recep Tayyip Erdoğan olduğunun altını çizerek, ‘Devletin bekası için bu gerekliydi’, dedi.

Sözlerine MHP’nin Zonguldak’tan rahatlıkla 1 milletvekili çıkaracağını sözlerine ekleyen Ayan, hedeflerin Zonguldak’tan en az 3 vekil çıkartmak olduğunu söyledi.

NUHOĞLU: “GENEL MERKEZİMİZ 2. VE 3. SIRAYI EREĞLİ’YE LAİK GÖRDÜ!..”

Ayan’dan sonra söz olan 3. sıra adayı Fehmi Nuhoğlu ise, diğer partilerin listeleri göz önüne alındığında Ereğli’ye hiçe saydıklarının altını çizerek; “Genel Merkezimize Ereğli’yi göz ardı etmediği için teşekkür ediyorum. 2. ve 3. sırayı Ereğli’ye vererek;  Ereğli’yi ne kadar önemsediklerini göstermiş oldu. Bu şansı iyi değerlendirmeliyiz. Diğer partilerde Ereğli’yi hiçe saydılar”, dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER