Hareket67

BATI MARMARA KARDEŞ ODALARI PROGRAMI

BATI MARMARA KARDEŞ ODALARI PROGRAMI Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, beraberinde Başkan Yardımcısı Serdar Bakkaloğlu, Kdz.Ereğli TSO Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu ve Genel Sekreter Gündüz Acar ile birlikte; Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’u  makamında ziyaret etti. Karşılıklı görüş alış verişi yapılarak değerlendirmelerde bulunuldu. Oda Yöneticilerimizi  son derece misafirperver bir şekilde karşılayan Çorlu […]

BATI MARMARA KARDEŞ ODALARI PROGRAMI
17 Haziran 2019 - 18:19 'de eklendi.

BATI MARMARA KARDEŞ ODALARI PROGRAMI

Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, beraberinde Başkan Yardımcısı Serdar Bakkaloğlu, Kdz.Ereğli TSO Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu ve Genel Sekreter Gündüz Acar ile birlikte; Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’u  makamında ziyaret etti.

Karşılıklı görüş alış verişi yapılarak değerlendirmelerde bulunuldu. Oda Yöneticilerimizi  son derece misafirperver bir şekilde karşılayan Çorlu Belediye Başkanı ve Yönetimine, ziyaretin anısına, Kdz.Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş,  çeşitli hediyeler takdim etti.

Kuzey Marmara Oda ziyaretleri kapsamında, Batı Karadeniz Ticaret Odaları olarak, Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası , Düzce TSO, Bolu TSO, Gerede TSO, Çaycuma TSO, Devrek TSO, Akçakoca TSO ve Alaplı TSO’nun katılımlarıyla ilk ziyareti Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’ na gerçekleştirildi.

Batı Karadeniz Ticaret ve Sanayi Odaları olarak yapılan ziyarete, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Çorlu TSO Meclis Başkanı Erdim Noyan, Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Bayındır, Yönetim Kurulu Üyeleri; Haşim Yiğit, Cem Tunalı, Gönül İşbul ve Genel Sekreter İbrahim Karağöz tarafından karşılanıldı.

Çorlu Ticaret Borsası, Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası, Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası, Kırklareli  Ticaret ve Sanayi Odası ve Kırklareli Ticaret  Borsası ve ardından Kırklareli Vali’si Sayın Osman Bilgiyi Makamında ziyarette bulundular.

Odalar arası iletişimi güçlendirmek, hizmet standartlarını yükseltmek, ortak faaliyetler tertiplemek ve ortak çalışmalar ile daha etkin ve nitelikli projeler üretmek, sosyal ve kültürel faaliyetlerde işbirliği yaparak odaların sosyal kalkınmaya olan katkısını artırmak ve bu ortaklığın bölgelerde bulunan diğer oda ve borsalara örnek olmasını sağlamak amacıyla ziyaret gerçekleştirilmiştir.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER