Hareket67

Aras, bir kere daha..

Cumhuriyet Halk Partisi, bir süredir CHP Spor Kurulu ile partinin sporla alakalı düşüncelerini ifade ediyor. Kdz.Ereğli’den, geçmişte aktif spor da yapan CHP’ li Sevdekar Aras, 3. Olağan Kongrede tekrar görev aldı. Sevdekar Aras, bu durumu bir basın bildirisiyle duyurdu. İşte o basın bildirisi: CHP Spor Kurulu 3.Olağan Genel Kurulu 29.09.2019 Pazar günü saat 10.00’da Parti […]

Aras, bir kere daha..
30 Eylül 2019 - 22:24 'de eklendi.

Cumhuriyet Halk Partisi, bir süredir CHP Spor Kurulu ile partinin sporla alakalı düşüncelerini ifade ediyor. Kdz.Ereğli’den, geçmişte aktif spor da yapan CHP’ li Sevdekar Aras, 3. Olağan Kongrede tekrar görev aldı.

Sevdekar Aras, bu durumu bir basın bildirisiyle duyurdu. İşte o basın bildirisi:

CHP Spor Kurulu 3.Olağan Genel Kurulu 29.09.2019 Pazar günü saat 10.00’da Parti Genel Merkez Binamızda yapılmıştır.Başkanlığına yeniden seçilen Genel Başkan Yardımcısı Sn.Yıldırım KAYA’nın yönetim kurulu listesinde tekrar yer almanın verdiği mutluluk ve gururla partimin Spor politikalarına katkı sağlamak adına yapılacak spor etkinlikleri,toplantı ve seminerleri tüm ayrıntılarıyla halkımızla paylaşacağım.7’den 70’e kitlelere spor yaptırmak sporda da Adalet odak noktamız olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, siz değerli basın mensuplarıyla ileriki süreçteki gelişmeleri paylaşacağımı belirtir,sizlere sağlık ve mutluluk dolu yarınlar dilerim.
Sevdekar ARAS
CHP Spor Kurulu Yön.Kur.Üyesi
CHP Spor Kurulu Batı Karadeniz Sorumlusu

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER