Reklamı kapat

Reklamı kapat
Hareket67

ANNE TOPTAN, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

ANNE TOPTAN, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI TBMM Eski Başkanı, Kamu Çalışanları Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan’ın 93 yaşındaki annesi Saadet Toptan, bir süredir rahatsızlığı sebebiyle tedavi gördüğü Ankara Başkent Üniversitesi Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Saadet Toptan için Zonguldak’ta, Acılık Hz. Ali Camiinde kılınan öğlen namazının ardından cenaze töreni düzenlendi. Cenaze törenine, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, eski TBMM […]

ANNE TOPTAN, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
03 Aralık 2018 - 15:44 'de eklendi.

ANNE TOPTAN, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

TBMM Eski Başkanı, Kamu Çalışanları Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan’ın 93 yaşındaki annesi Saadet Toptan, bir süredir rahatsızlığı sebebiyle tedavi gördüğü Ankara Başkent Üniversitesi Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Saadet Toptan için Zonguldak’ta, Acılık Hz. Ali Camiinde kılınan öğlen namazının ardından cenaze töreni düzenlendi.

Cenaze törenine, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, eski TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Özer, Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ile Hamdi Uçar, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Eski Milli Savunma Bakanı ve AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz,  Askerlik Şubesi Başkanı ve Garnizon Komutanı Yüzbaşı Ayhan Kafalı, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, Alay Komutanı Albay Gökhan İnan, TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu, CHP eski milletvekili Ali İhsan Köktürk, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, bazı ilçe ve belde belediye başkanları, bazı STK ve siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Anne Toptan, kılınan cenaze namazının ardından Asri mezarlığında toprağa verildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER