Reklamı kapat

Reklamı kapat
Hareket67

Anlamlı destek..

Anlamlı destek.. Kdz.Ereğli İlçesinde ‘Renklerin kardeşliğini’ adıyla oluşan doğal birliktelikten, Antalyaspor maçı öncesi Başkan Uysal’a destek ziyareti gerçekleşti. Bu ziyaret esnasında konuşan Başkan Uysal şunları söyledi: İlçemizde ‘Renklerin kardeşliğini’ en güzel şekilde sergileyen taraftar derneklerimizin başkanları; Fenerbahçe Dernek Başkanı Serdar Özbek, Galatasaray Dernek Başkanı Timur Şen, Beşiktaş Taraftarları Dernek Başkanı Tarkan Atik ve Trabzonspor Dernek […]

Anlamlı destek..
19 Eylül 2018 - 15:51 'de eklendi.

Anlamlı destek..

Kdz.Ereğli İlçesinde ‘Renklerin kardeşliğini’ adıyla oluşan doğal birliktelikten, Antalyaspor maçı öncesi Başkan Uysal’a destek ziyareti gerçekleşti.

Bu ziyaret esnasında konuşan Başkan Uysal şunları söyledi:

İlçemizde ‘Renklerin kardeşliğini’ en güzel şekilde sergileyen taraftar derneklerimizin başkanları; Fenerbahçe Dernek Başkanı Serdar Özbek, Galatasaray Dernek Başkanı Timur Şen, Beşiktaş Taraftarları Dernek Başkanı Tarkan Atik ve Trabzonspor Dernek Başkanı Sadık Mercan’a, 2018-2019 ligi için, ayrıca Ziraat Türkiye Kupasında oynayacağımız Antalyaspor maçı öncesi destekleri için teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonrada taraftar derneklerimizin yanında olmayı sürdüreceğiz. Kendilerinin 28-29 Eylül’de Amfi tiyatroda gerçekleştirecekleri ilik bulma ve kan bağışı kampanyasında şimdiden başarılar diliyorum.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER