Reklamı kapat

Reklamı kapat
Hareket67

ALAPLI CADDELERİ IŞIL IŞIL OLDU

ALAPLI CADDELERİ IŞIL IŞIL OLDU Alaplı’da Hükümet Caddesi ve Cumhuriyet Meydanı yapılan dekoratif aydınlatma çalışması ile daha estetik bir görünüme kavuşarak ışıl ışıl oldu. Alaplı Belediyesi tarafından kaldırım ve zemini parke kaplama ve baskı beton çalışmasıyla yenilenen ilçenin en işlek caddesi olan Hükümet Caddesi ve Cumhuriyet Meydanı aydınlatma çalışmasıyla birlikte ışıl ışıl bir görünüme ve […]

ALAPLI CADDELERİ IŞIL IŞIL OLDU
27 Kasım 2018 - 11:47 'de eklendi.

ALAPLI CADDELERİ IŞIL IŞIL OLDU

Alaplı’da Hükümet Caddesi ve Cumhuriyet Meydanı yapılan dekoratif aydınlatma çalışması ile daha estetik bir görünüme kavuşarak ışıl ışıl oldu.

Alaplı Belediyesi tarafından kaldırım ve zemini parke kaplama ve baskı beton çalışmasıyla yenilenen ilçenin en işlek caddesi olan Hükümet Caddesi ve Cumhuriyet Meydanı aydınlatma çalışmasıyla birlikte ışıl ışıl bir görünüme ve görsel zenginliğe kavuştu.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Hükümet Caddesi ve Cumhuriyet Meydanının kaldırım ve cadde zemininin, parke taşları ve baskı beton kaplayarak, cilalama ve renklendirme yapılmak suretiyle yenilendiğini söyledi.

Cadde ve meydanın aydınlatarak ışıl ışıl olduğunu ifade eden Tekin, “Hükümet Caddesi ve Cumhuriyet Meydanının kaldırım ve cadde zemini, parke taşı ve baskı beton kaplanarak, cilalama ve renklendirme yapılmak suretiyle 30 yıl sonra yenilendi. Yenileme çalışmasının ardından dekoratif aydınlatma çalışması ile caddenin silueti değişmiş oldu. Aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlayacak olan dekoratif aydınlatma sistemi ile cadde ve alan ışıl ışıl bir görünüme ve görsel zenginliğe kavuştu. Hükümet Caddesi ve Cumhuriyet Meydanı gece ve gündüzüyle artık ayrı bir güzelliğe kavuştu.Vatandaşlarımız ve esnaflarımız çalışmalardan memnun olması ise ayrı bir mutluluk. Emeği geçen mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun.”dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER